Telesis px24 Santraller
Telesis px24 Santraller

CPM Teknoloji size Türkiyenin önemli markalarından TELESİS i sunuyor. Telesis Santraller konusunda satış, teknik servis, kablolama, montaj, kurulum, programlama hizmetlerinin tamamını veriyor.
Çağrı merkezimizle irtibata geçtiğinizde uygun ekiplerimiz adresinize yönlendiriliyor. Ücretsiz keşif yapılıyor. Size en uygun TELESİS çözümü en uygun maliyetle sunuluyor. Deneyimli ekibimiz hızlı ve ekonomik çözümler sunuyor.
Telesis Santraller Ankara Teknik Servis Çağrı Merkezimiz: 0312 341 04 45
Telesis Santral satış ve servislerinde tüm modellerde uygun fiyatlarla sizinleyiz. Telesis px24, Telesis px24 u, telesis px24 m, Telesis px24 x, Telesis px24 x1, telesis px24/100, ofes, ve diğer tüm modeller için bizi arayabilirsiniz.
Telesis Santral Servis Ankara – Hemen Arayın
X1 IP – Sayısal Hibrit PBX
Telesis X1 telefon santralı, BRI ve PRI ISDN arayüzleri, terminaller, gateway`ler, gatekeeper`lar, VoIP çağrıları için registrar`lar gibi binlerce H.323 ve SIP aygıtı, analog telefon ve faks, analog ve sayısal abone ve trank hatlarından oluşan bloklarla 32,000 porta kadar büyüyebilen toplam kapasitesi, Telesis xSIP protokol desteği ile, hazırda var olan sistemi büyütmek veya yarına hazır yeni bir ağ kurmak isteyenler için mükemmel çözümdür. Telesis X1`in trankları SS No.7, V5.2, Euro-ISDN, QSIG, R1, R2, CL-1B, OCL-1B, TCL-1B, CL-1VF, OCL-1VF, TCL-1VF, ZSL/SL, SLM, çeşitli CAS sinyalleşme ve ara bağlantıları gibi sinyalleşme çeşitlerini desteklerler. Entegre 10/100 Base T ethernet arayüzü hem H.323, SIP, xSIP protokollerini desteklemektedir.
Telesis X1, Central Office (Şebeke Santralı), Kırsal alan santral, Tranzit santral, özel santral (PBX ya da PABX), IP PBX, sinyal çevirici gibi uygulamalar için ideal, en doğru çözümdür.

PX24x IP – Sayısal Hibrit PBX PX24x SAYISAL IP TELEFON SANTRALLARI
Dünden Yarına İletişim Bizim İşimiz
Caller ID`li aboneler
Caller ID algılayan dış hatlar
Sabit telefonlar için SMS kısa mesaj desteği
Sayısal aboneler
BRI ISDN abone ve dış hatlar
PRI ISDN dış hatlar (NT ve TE desteği)
E1 hatlar ve onlarca sinyalleşme desteği
E&M dış hatlar
IP dış hatlar
IP aboneler (Kablolu / Wi-Fi / Dect)
Tek sistemde hem H.323 hem de SIP
VoIP çağrılar için AES256 kriptolama
DVR (Ses Kayıt Donanımı)
Kişisel görüşme (konuşma) kaydı
Otomatik görüşme (konuşma) kaydı
Robot operatör
Sesli posta (Voice Mail)
Yüzlerce abone özelliği
CTI, PC-konsol, Raporlama yazılımları
LCR (ekonomik operatörü otomatik seçim özelliği)
WEB üzerinden erişim
Ve ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN PX24 TELEFON SANTRALLARI…
PX24x ZORU SEVER
Hem ekonomik bir telefon santralım olsun, hem de bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarımı tam olarak karşılasın diyenlerden misiniz? PX24x telefon santrallarını tanıdıkça daha çok seveceksiniz.
Yüzlerce analog ya da sayısal porta genişleyebilen kapasitesi, E1 arayüzleri, SIP ve H.323 dış hat (tranking) özelliği, yüzlerce SIP ve H.323 telefona destek verebilme kabiliyeti, Telesis xSIP protokol desteği ile PX24x

DİĞER HABERLER