Ericsson Santraller
Ericsson Santraller

Ericsson Santraller için CPM Teknoloji olarak Teknik Servis, bakım, onarım, kurulum, montaj, programlama, kablolama hizmetleri veriyoruz.
Ericcson Santraller için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Aastra Business Phone Nedir?
letişimin gerekliliği artan teknoloji ile birlikte gün geçtikce artıyor. İşletmeler artan bilgi ihtiyaçları ve daha verimli çalışabilmek için iletişim sistemlerini yeniden yapılandırmak zorunda kalıyor.BusinessPhone 250 sayısal telefon santralı, 20 ile 200 abone kapasitesindeki orta ölçekli işletmelerde, veya bir şirketin şubesinde de kullanılmak üzere tasarlanmış, büyük sistemlerin özelliklerini de taşıyan bir çözümdür. Business Phone daki tüm donanım ve yazılım modülerdir.
Modülerlik sayesinde ilerleyen zamanlarda işletmelere ihtiyaçları doğrultusunda daha az yatırım maliyeti ve zaman kaybı olmaksızın kapasite ve işlevsel gereksinimlere yanıt verebilme olanağı sağlar. Business Phone Internet Protokolü üzerinden ses iletimi (Voice over IP) için de hazırdır.
Uygulama alanları: Aastra BP santralleri işletmelere bir çok çözüm şekli sunmaktadır.
Moduler yapısından dolayı eklenen bazı donanım veya yazılımlar ile Aastra santrale birçok işlevsellik katılabilir.
Operatorlü veya operatorsüz bir PBX özelliği katılabilir.
Birden çok firmanın Aastra santrali ortak olarak kullanılmasına olanak sağlanılır
Otomatik çağrı dağıtım (ACD) sistemi ile müşteri memmuniyeti ,çağrıların cevapsız çağrıya dönüşmeden cevaplandırılması ve çalışan personelin verimliği kontrol edilebilir.
Ayrıca bazı fonksiyonlar ile çağrıların cep telefonunuza yönlendirilmesi veya gelen yazılı veya sesli mesajlarınızın hatta faksınızın bilgisayarınızda görüntülenmesini Aastra BP santrali ile yapabilirsiniz.
İşlerinin büyük bir kısmını telefon ile çözen bazı firmalar için telefonun sorunsuz ve gelen müşterinin yanıtlanması çok önemlidir bunun için Aastra BP ile çağrı merkezinizi kurabilir ve otomatik çağrı dağıtım sistemini kullanabilirsiniz.
Eğer kişisel bilgisayarını bir telefon gibi kullanmak isterseniz CTI (bilgisayar telefon entegrasyonunu kullanabilirsiniz) Ayrıca Aastra Business phone(bp) otel uygulamalarında 200 olan abone sayısını 300 kadar çıkarabiliyor.
Aastra dect ile işletme içerisinde hareket kabiliyetini kısıtlamadan kablosuz telefon sistemi çözümüdür. Baz istasyonları ile birlikte çalışacan DECT ler Baz istasyonlarının RF sinyalleri içerisinde sorunsuz bir şekilde arama yapmalarına ve gelen aramaları cevaplandırma olanağı sağlamaktadır.Hareket halindeki Dect kullanıcısı santralin bütün fonksiyonlarını herhangi bir kesinti olmadan rahatlıkla kullanabilmektedir.
Network altyapınızı kullanarakta BP santrallerde IP telefon kullanma olanağı bulabilirsiniz.
Bp Aastra santralin kullanım şekilleri.
· IP Telefon& VOIP
· Mobilite( DECT)
· Çağrı merkezleri
· Mobile abone(Mobile extantion)
· Backstage
· CTI Call Mangement + IP shoft phone
· Otel ve hastane çözümleri
Ericsson MD110 sayısal santrali tüm ihtiyaçlarımıza cevap verebilmesi ve kullanıcılar tarafından onaylanıp ön plana çıkarılan güvenilirliği sayesinde, haberleşmenin kritik öneme sahip olduğu noktalarda rakipsiz bir şekilde tercih edilmektedir.
MD110 Dağınık mimari yapısı, işlemci gücünün merkezi olmaması ve dolayısıyla kapasite artırımları sırasında işlemci gücünün de aynı oranda artması, sistemin güvenirliliğinin her zaman maksimum olmasını sağlamaktadır.
Fansız platform, İşlemci gücünün dağıtılmış olması ve düşük enerji tüketimi sayesinde hiçbir soğu
tma donanımına ihtiyacı yoktur. Fanlar yüksek akım çekerler ve tozlu ortamlarda bozulma olasılıkları yüksektir. Bozulmaları, sistemin ısınmasına ve buna bağlı olarak büyük sorunlara yol açmaktadır. İşlemcisi üzerinde bile fan bulunmadığı için MD110 santralinin güvenirliliği çok yüksektir ve çok sessiz çalışır. Hiç bir fanı olmadığı için çok az elektrik harcar ve elektrik kesintilerinde yedek güç kaynaklarını süratli bir şekilde tüketmez.
MD110 Networking, Tüm standartları desteklemesi ve sahip olduğu dinamik yönlendirme fonksiyonlarıyla eksizsiz bir network oluşturulabilir. Yönlendirme sırasında orjinal arayan numara gösterilmesi yapılabilir. (Original A-Number)
Free Seating Uygulaması ile Kullanıcılar her hangi bir telefondan kendi kodlarını tuşlayarak, sisteme o telefonu kendi telefonları olarak tanıtabilirler. Bu serbest dolaşım özelliği sayesinde kişinin sahip olduğu profiller ve dahili numaralar bulundukları yerdeki telefona taşınır.
MD110 IP Extension, VoIP haberleşme standartlarını da desteklemekte, ses ve IP arasında gateway görevi de görebilmektedir. IP telefonlarda, dijital telefonlarda kullandığımız özellikler sorunsuz bir şekilde desteklenmektedir. LAN üzerindeki IP Telefon kullanıcılarının kendi aralarında yaptıkları görüşmeler yine LAN üzerinden anahtarlanmakta ve dolayısıyla MD110 üzerindeki kaynaklar efektif olarak kullanılmaktadır.

DİĞER HABERLER