Alcatel İp Telefon Santralli
Alcatel İp Telefon Santralli

Piyasa şartlarının zorlaştığı günlerde iletişimin önemi hergün daha fazla öne çıkmakta. Dünya çapında öneme sahip Alcatel Lucent Kurumsal çözümleri insanları, ağları birbirine bağlıyor. Performans ve verimlilik artışını vadediyor.
Alcatel Santraller, telefon santralleri teknik destek hizmetlerini sunuyoruz. Alcatel Santral Servisi olarak kurulum, montaj, satış gibi hizmetleri deneyimli ekiplerimizle sunmaktayız.
Alcatel Santraller, her çalışanın ve ekibinin günlük verimliliği artırır ve maliyetleri kontrol altında tutarken şirketin küresel verimliliğini de artırır.
Alcatel telefon santralleri teknik servis ve satış için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
OmniPCX Enterprise Communication Server
Alcatel OmniPCX Santral Yararları:.
Yönetimi, bakımı ve dağıtımı bakımından kullanım kolaylığı sağlar
Daha düşük toplam maliyet:
Gelişmiş İletişim
BT Yatırımınızı Korur
Gelecek Garantisi
Alcatel OmniPCX Enterprise Communication Server Özellikleri:
Tüm iletişim servislerine her yerden, her cihazdan ulaşma imkanı sağlar. ( GPRS mobil telefonlar, sayısal ve analog telefonlar, WEB tarayıcıları, PDA lar vb.).

Web softphone kurumsal rehber, mesaj sistemi ve üçüncü parti CRM/ERP gibi uygulamalara erişim sağlayarak gerçek zamanlı iletişim akışını geliştirir.

Mesajlaşma ve kişisel asistan uygulamaları mesajlara her yerden, her zaman, çağrı yönlendirme ile birlikte herhangi bir cihazda geçerli olan tarama işlemlerine kolay bir erişim sağlar.

Firmaların ses, faks, e-mail, Web üzerinden konferans gibi çeşitli iletişim yöntemlerini içeren uygulamalar ile müşteri ile etkileşim kurmasına olanak sağlar.

Herhangi bir kurumsal yapılandırma için, tek, çoklu işletim sistemi yazılım platformu, büyük bir donanım platform çeşitliliği ile uyumludur.

Standart ekipman üzerine yüklü güçlü iletişim sunucuları, üst düzey performans ve güvenilirlik sağlar.

Açık, bağımsız bir altyapı ile esnek sistem, bütün varolan BT kaynaklarını aktif eder ve sistemin gelişiminden gerektiği gibi emin olur.

Çoklu-site ve dağıtılmış ortamlar için standartlara dayalı çözüm optimizasyonu, şube ve evden çalışanları da içeren tüm organizasyon boyunca gelişmiş servis hizmeti olanağı sağlar.

DİĞER HABERLER