LG Nortel Santral Aria Soho, EMg 80
LG Nortel Santral Aria Soho, EMg 80

LG Nortel Santral Ankara teknik servis hizmetlerini CPM Teknoloji olarak sunuyoruz. LG Nortel Santralleri ile ilgili servis, kurulum, montaj, programlama, satış, destek hizmetlerini veriyoruz.
LG Nortel Santral Ankara Teknik Servis için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
LG Nortel’ in ürettiği ARIA SOHO, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış akıllı bir telefon santralidir. LG-NORTEL’ in son teknoloji ile donattığı ARIA SOHO, “tak-çalıştır” özelliği ve uygun maliyeti ile en dikkat çeken santralidir. 12 harici, 48 dahili kapasiteye büyüyebilen ve Hybrid yapıya sahip sayısal haberleşme sistemi ARIA SOHO, aynı abone kartı ile hem sayısal hem de analog kullanılabilme esnekliği sağlamaktadır. Analog dahili ve haricilerde CLID ve SMS gönderimi standart özellik olarak sunmaktadır.
LG Nortel’ in iPLdk santral sistemleri en son teknoloji ile üretilmiştir. LG Nortel iPLdk serisi santraller VoIP, CTI, QSIG, DECT, Kablosuz LAN, vs. en gelişmiş özelliklere sahiptir. Geleneksel telefon santrallerinin gelişmiş ses özellikleri yanında, IP kapasitesi ve VoIP network mimarisi ile zengin özellikler sunar. LG Nortel iPLdk serisi telefon santralleri KOBİ ve büyük ölçekli şirketler için üstün iletişim çözümleri sunmaktadır. LG Nortel iPLdk Serisi santral modelleri 20 50 / 100 / 300 ve 300e uygun maliyetli mimari yapısı yüksek fiyat/performans oranı, universal slot ve kabinet yapısı ile kolay büyüme, kolay kapasite artırımı ile kullanıcı dostu santrallerdir.
LG Nortel geleceğin teknolojisi SIP ile uyumlu Pure IP yapıda olan IPECS, modüler yapısı ile farklı ölçekteki işletmelerde kullanıldığı gibi, tek bir platformda da 2000 aboneye kadar destek verebilmektedir. Her türlü multimedya uygulamasına olanak sağlayan IPECS, “Pure IP” yapıda kullanıldığı gibi, istenildiği takdirde sayısal veya analog hatlara da bağlanabiliyor. LG Nortel iPECS sadece tek bir Call Server (Çağrı Sunucusu) ve kablolama ile, uygun bir bant genişliği üzerinden, herhangi bir gateway, IP Telefon veya softphone nerede kurulu olduğuna bakmaksızın kontrol ediliyor. LG Nortel IPECS ile sistem ve network yedeklemesi, Voice Mail ve çoklu konferans da yapılıyor. Mobil seçenekleri, IP yapısı ve tek noktadan yönetilebilme imkanlarıyla işletim giderlerinde tasarruf sağlaması LG Nortel IPECS’ e ayrıcalık kazandırıyor.
Lg Nortel teknolojiye verdiği önemi tasarımlarına da gösteriyor. Özellikle Lg Nortel’ in üretmiş olduğu LDP Serisi sayısal set ve LIP Serisi ip telefonları geleneksel set ve operatör konsollarının aksine şık ve zarif tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. LG Nortel bu zarif setleri aynı zamanda çok fonksiyonel üstün özelliklerle de donatarak kullanıcıların yardımcı konsolu olarak son kullanıcılarına sunuyorlar.
Lider Bilişim olarak LG Nortel’ i seçmemizdeki neden sizlere en iyi ve en yeni teknolojiyi sunmaktır. LG Nortel firmasının son kullanıcıların istek ve sorunlarına bulduğu hızlı çözümler bizim en önemli ilkemiz olan mutlak müşteri memnuniyetini benimsediklerinin bir kanıtıdır. Bu yüzden siz müşterilerimiz için bu gün Dünyanın en önde gelen firmalarından biri olan LG Nortel in ürünlerini öneriyoruz

DİĞER HABERLER