Ostim Güvenlik Kamera Sistemleri
Ostim Güvenlik Kamera Sistemleri

Ankara Bölgesinin en büyük sanayi sitesi olan Ostim kalabalıklığın getirdiği samimi dostlukların ve neredeyse tüm Türkiye illeri ile müşteri ağının oluştuğu gelişmiş sanayi bölgesinin en büyük sıkıntılarından biri güvenlik zaafiyeti ve küçük firmasından büyük firmasına artık her bir işletmecinin ihtiyaç duyduğu bu güvenlik eksikliğine CPM İletişim olarak Güvenlik kamera sistemleri ile  çözümlemek için önce Kalite sonra sunduğumuz kurulum montaj sonrası destek ile hizmetinizdeyiz.Ostim güvenlik kamera sistemleri teknik destek, bakım onarım ve tamir yanı sıra sizlere kurulum ve montajı hususunda hizmet verebilmekteyiz.

 

Güvenlik kamera sistemleri nedir ?

Yükselen suç ve çevremizdeki hırsızlık,gasp hatta yağmalama nedeniyle ihtiyaç duyulan sitem hayatımızda işimizi ve yakınlarımızı korumak adına büyük önem taşıyan Güvenlik kamera sistemleri toplumda hem uyarıcı hem ise caydırıcı özelliğini suç oluşmadan önce bile gösterdiği tüm toplum tarafından bilinmektedir. Güvenlik kamera sistemleri montajlandığı bölgeyi gerek ses alarak gerek ise sessiz canlı kayıt edebilen daha sonradan izleme olanağı sunan ve hatta anlık olarak bulunduğumuz herhangi bir yerden kurulacak ağ sistemi güvenlik kamera türleri ile anlık izlenebilen gelişmiş teknolojinin getirdiği en büyük caydırıcı ve suç oluşumunu önleyen akabinde suçluları teşhis etmeye emniyet güçlerine en büyük katkı sağlayan bazı iş yerlerinde zorunluluğu kılınan sistem türünün tümüne güvenlik kamera sistemleri denmektedir.

 

Hazır Güvenlik kamerası alınırmı ?

İnternet ortamından veya tanıdığınız birilerinin aracılığı ile kurulum aktivasyon ekibi olmadan herhangi bir yerden alacağınız güvenlik kameraları ne yazıkki sizi asla tam memnun etmeyecektir. Güvenlik kameraları kurulumu ve montaj işi bir yana kurulumundan sonra gerekli desteği verecek servis ve müşteri desteği ekibi özellikle bu aşamada müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardır. Örneğin X firmasından aldığınız bir telefon ile mahallenizin başındaki telefoncudan aldığınız telefon garanti kapsamı içerisinde olsa bile X firmasının size göstereceği kurumsallık neredeyse tartışılmazdır. Bu aşamada sizlere bizi tercih etmeniz adına güvenlik kamera sistemleri hizmetimizi kurulum dahil ve kurulum sonrası aktivasyon hizmetini yıllarca sürdürebilmek adına teknik desteğimizi ve servisimiz her zaman bir telefon uzağınızda olacağının garantisini temin etmek isterim.

 

Günümüz itibari ile Genel olarak, evlerimizin güvenlik ihtiyacını veya eksiğini giderecek inkar edilemez duruma geldi.Güvenlik kameralarına karşı emin ellerde olmak ve bilinmeyen firmalardan kurumsallığı tercih etmeme taraftarı olmamak her zaman yararınıza olacaktır. Temkinli olmak için attığınız adımda güvenilirliğinizin güvensiz ellerde olmaması adına sizleri bilgilendirmek için buradayız. Birisine  izlememsi gereken görüntüleriniz kişisel mahreminiz yakalanırlarsa ve bu hoş olmayan durumlar getireceği gibi yasal bir süreçlede uğraşmanız anlamını taşımaktadır.Yasa uygulayıcıları doğrultusunda basitçe izlenebileceklerinin farkında olan çoğu habersiz müşteri var. Sizde bunlardan biri olmayın.

 

Caydırıcılık adına ve suç teşkil eden unsurları önlemekte en önemli yollardan biri olan hatta çoğu iş yerinin ufaktan büyüğe neredeyse zorunluluğunu bilip bilmedikleri durumlarda bile kendi ihtiyaçları doğrultusunda kullanımlarına uygun kamera seçmeleri hususu harici her hangi bir yerde güvenlik kamera sistemlerine rastlamak mümkündür.Fakat güvenlik kamera sistemlerinin suçu önleme amacı dışında suç oluşumundan veya alınan maddi manevi hasar sonrasında suçluların yada etkenlerin teşhisi noktası en önemli olan özelliğidir. Emniyet güçlerinin ülkemize ve özellikle başkente olan yoğun göçmen nüfüsundan sonra bu gibi yardımcı olacak gözlere ihtiyacı şu dönemde oldukça fazla hissedilmektedir.

 

Kurulum süreci işleyişi önce müşteri ile iletişime geçilerek alan kontrolü ve teşhisi belirlenmektedir.Daha sonra ise bu kontrolleri tamamlayıp kataloğumuzdan Kalite ve çözünürlük değerleri açısından kameraların cinsleri ve verebileceği ekstralar sizlere sunulur. Kameraların dijital ortamda kayıt yapabilen cinsleri tanıtılır sonrasında ihtiyacınızı giderebilecek kamera türünü dış etkenler veya iç etkenler gözeterek birlikte seçmiş oluruz.

 

Kurulum ve aktivasyon sonrası hizmet kalitesi olarak Teknik desteğimiz sizlerle olacaktır.

Kamera sistemleri pek çoğumuzun anlayabileceği teknolojiye ne yazıkki sahip değildir. Her ne kadar Sistem kurulumlarımız sizlere gerekli bilgileri vererekten sağlansada bazı noktalarda teknik desteğe ihtiyacınız doğabilecektir.Bu noktalar kameraların arızalanması garanti süreci içerisinde sizden kaynaklı olmayan nedenler ile ilgili doğabilecek arızalar hatta oluşabilecek sistem arızaları teknik servis gerektiren durumlarda hizmetimiz sizlerle eksiksiz olacaktır. Hayatınızda bir adım daha güven’e yaklaşmak için doğru adrestesiniz.

DİĞER HABERLER