karel ps 02 adaptör satışı ve fiyatı
karel ps 02 adaptör satışı ve fiyatı

Karel Ps02 adaptörünün tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır. Bir santral için kullanılan Karel adaptörleri, panelin besleme gerilimini 220 voltluk düşük bir akıma düşüren bir devre elemanıdır. Neredeyse her zaman, yılda 365 gün çalışan ve ağa bağlı karel adaptörü çok sağlam bir yapıya sahiptir. Kentsel ağdaki voltaj değerlerinde ani bir değişiklik olması nedeniyle yıllarca sorunsuz çalışmasına rağmen, adaptörler kimi zaman başarısız olabilir. Peki, bir karel adaptör arızası hakkında nasıl bilgi ediniriz? Karel ps 02 adaptör satışı ve fiyatı hangi düzeydedir?

Karel Bağdaştırıcısı Nasıl Başarısız Olur?

Karel MS26 ve MS38 kurulumlarında kullanılan adaptör, yapısı gereği ani büyüme ve elektrik voltajlarının düşmesine karşı çok hassastır. Adaptör karel Ps02 genellikle yetersiz beslenilen yerlerde başarısız olur. Doğrudan ağa bağlandığında, ani güç dalgalanmaları için kullanılamaz hale gelir. Karel santralinin adaptörleri, yüksek gerilim ve zamanında hizmet verilmeyen santraller nedeniyle başarısız olur. Arıza durumunda, 3 tip problem görülür:

PS02 Adaptör Aydınlatması: Gerilim nedeniyle adaptör devresi tamamen yanar ve istasyona bağlı herhangi bir telefondan çevir sesi alamazsınız.

Adaptör Zil Sesini Etkinleştirmek: Anahtarın normal çalıştığını düşünüyorsanız, dahili abonelerde çevir sesi duyulur, ancak sizi arayan müşterilerinizin çalan sesini duyamazsınız. Karel ps02 adaptörü onarılana kadar telefonlardan zil sesi alamazsınız.

PS02 Adaptör Rölesi Arızası: anahtar röle fişine bağlandığında, klik sesi duyulur. Bu durumda, güç istasyonunu kapatıp Karel güç istasyonu servisini aramanızı öneririz.

Karel PS02 Adaptör Tamir İşlemi

Sistem kaynaklı problemlerde firmamızdan Karel ps 02 adaptör satışı ve fiyatı ile ilgili bilgi almanın yanı sıra bakım ve onarım talebinde de bulunabilirsiniz. Karel adaptörünü onarmak için 2 saat içinde şirketinize varıyoruz. Tamir edemezseniz, sıfır bir adaptör satın almanız gerekecektir. Karel adaptörleri Ms26, Ms26c, Ms38s ve Ms38c modellerinde kullanılmaktadır. Merkezi adaptör bazı arıza belirtileri verir, ancak müşteriler genellikle bunları görmezden gelir. Bu semptomların en önemli özelliği yanık kokusu ve bitkiden çıkan gürültüdür. Adaptörden gelen bir koku veya sesle karşılaşırsanız, zaman kaybetmeden servisimizi aramanız önerilir. Bunun yanı sıra sıfır Karel ps 02 adaptör satışı ve fiyatı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

DİĞER HABERLER