Telesis Santral PBX adaptör tamiri ve onarımı
Telesis Santral PBX adaptör tamiri ve onarımı

Telesis Inc. 1983 yılında kurulmuştur. Ülkemizde ilk elektronik, dijital, ISDN ve IP anahtarları Telesis tarafından lisanssız olarak tasarlanıp geliştirilmiştir. Telesis, kaliteye ödün vermeyen bir yaklaşım, etik kurallar, çevresel bir yaklaşım, geniş ve eğitimli bir servis ağı, kalifiye personel ve yüksek performanslı ürünler ile sektöründe öncüdür.

40’tan fazla ülkede kurulan Telesis santrali, kullanıcılarına ISO 9001: 2008 standartlarına uygun kalite güvencesiyle hizmet verir. Kuruluşundan bu yana üretilen toplam hat sayısı 3 milyondan fazladır. Tabi ki Telesis santral pbx adaptör tamiri ve onarımı da sorunsuzca servis desteği ile verilmektedir. Peki Telesis ürünlerinin ve servisin avantajları nelerdir?

Hızlı Ve Güçlü Servis

Sistem uzaktan erişim sağlayan bir IP arayüzüne sahip olduğundan, kurulum sırasında ve satış sonrası sisteme uzaktan erişmek mümkündür. Türkiye’nin ilk elektronik, dijital, IP PBX üreticilerine 36 yıllık deneyim ve destek ile destek verilmektedir. Telesis, ödünsüz kalite anlayışı, etik kurallar, çevresel yaklaşım, geniş ve köklü bir hizmet ağı, yüksek nitelikli personel ve yüksek performanslı entegre, donanımlı ürünler sayesinde sektöründe öncüdür.

Maliyet Faydaları

Güvenilir ve dayanıklı ekipman ile Telesis santral pbx adaptör tamiri ve onarımı yapılmaktadır. Avrupa’da bile, sadece özel fabrikalar tarafından kullanılan en modern yüksek hassasiyetli SMT makineleri, yıllarca sorunsuz kullanım için üretilir. Ömür boyu lisanslama imkanı vardır. Telesis telefon santralleri için lisanslar bir kez satın alınır ve takas sistemine kurulur. Diğer birçok ürün için günlük, aylık veya yıllık lisans yenileme maliyeti Telesis’te mevcut değildir. Nihai ürün esnekliği ile her kesime ulaşılır. Telesis, tüm kullanıcılar için son kullanıcı esnekliği sağlar. Bu sizi birçok markanın baskısından kurtarır. Böylelikle yüzlerce marka ve model analog telefon, IP (SIP) telefon alışverişi doğrultusunda harici olarak kontrol edilebilir.

Telesis Teknik Servis Hizmetleri

Hızlı ve güçlü teknik servis ile Telesis santral pbx adaptör tamiri ve onarımı kısa zamanda gerçekleştirilir. IP arayüzü uzaktan erişim sağladığından, telesis telefon santrallerine kurulum sırasında ve satış sonrasında uzaktan erişilebilir. Türkiye’de 150’nin üzerinde eğitimli ve sertifikalı servis seçeneğiyle hızlı ve uygun maliyetli teknik destek alabilirsiniz. Yerli üretim, yedek parça bulunabilirliği ile öncü bir isimdir. Yerel bir üretici olmasının yanı sıra, Telesis satış sonrası tüm ürünlerini takip etmeye ve performansını sağlamaya çalışır. Telesis, olası yedek parça ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak için ürün tamir departmanını ve yetkili servisleri koordine eder.

DİĞER HABERLER