Telesis Santral PBX adaptör satışı ve fiyatı
Telesis Santral PBX adaptör satışı ve fiyatı

Telefon santralleri Telesis OFEX modülerdir. İletişim alanındaki küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını en etkin şekilde karşılamakta ve gelişen işletmelerin artan ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 6 – 120 port esnek kapasiteyle büyümeye açıktır. ISDN X1, BRI ve PRI arayüzleri, terminaller, ağ geçitleri, ağ geçitleri, VoIP aramaları için kaydediciler, analog telefon ve faks ile 32.000 port, analog ve dijital abone ve ana hat hatları gibi binlerce H.323 ve SIP cihazı. Kapasite, mevcut sistemi genişletmek veya yarın için hazır yeni bir ağ kurmak isteyenler için ideal çözümdür.

Telesis Kimdir?

Telesis, dünyanın ilk otonom IP telefonlu dokunmatik ekranlı dijital telefon santralleri, ülkemizdeki ilk elektronik, dijital, ISDN, Saf IP, hibrit IP telefon santralleri, ilk sinyal dönüştürücüleri, ilk dijital telefonu, ilk IP telefon ve yazılımı geliştiren firmadır. Kaliteli, yüksek performanslı ürünleri ile tanınır ve Telesis santral pbx adaptör satışı ve fiyatı ile dikkat çeker. Telesis telefon santralleri, yerleşik ekipman ve mükemmel özelliklerle modern teknolojinin yüksek kalitede iletişim yeteneklerini sağlar.

Telesis Ayrıcalıkları

İletişim güvenliği üst seviyededir. Telesis telefon santralleri, % 100 özel, kapalı kaynaklı işletim sistemi, şifreleme yetenekleri ve düzenli yazılım güncellemeleriyle en üst düzeyde güvenlik sağlar. Ömür boyu lisanslama hizmeti vardır. Telesis telefon santralleri için lisanslar bir kez satın alınır ve takas sistemine kurulur. Uygun kurulum maliyetleri ile ürünleri uygun fiyatlara alabilirsiniz. Telesis telefon santralleri, özellikleri dikkate alındığında, diğer çözümlerden çok daha düşük kurulum maliyetlerine sahiptir. Diğer sistemlerde, Telesis santrallerinde ek ekipman ve maliyetle kurulabilecek fonksiyonlar entegre ve ücretsizdir. Tek bir sistemde dijital, analog, IP, Dect, WiFi, Softphone, mobil abone kombinasyonunun esnek kullanımı söz konusudur. Bunu Telesis santral pbx adaptör satışı ve fiyatı araştırmalarınızda da fark edebilirsiniz. Telesis telefon istasyonlarında, dijital, Analog, IP, Dect, WiFi, Softphone dijital abonelerini bulabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Hizmet

Telesis telefon santralleri, diğer sistemlerden daha üstün olan entegre IP ekipmanlarına sahiptir. Profesyonel sesli yanıt sistemi vardır. Sesli yanıt sistemini kullanarak, birkaç şirket için birkaç dilde tebrik yapabilirsiniz. Birden fazla alt menü oluşturabilirsiniz. Bu menülerde ileri geri manevralar yapabilirsiniz. Güvenilir ve dayanıklı ekipman ile Telesis santral pbx adaptör satışı ve fiyatı her bütçeye uygun sunulmaktadır. Avrupa’da bile, sadece özel fabrikalar tarafından kullanılan en modern yüksek hassasiyetli SMT makineleri, yıllarca sorunsuz kullanım için üretilir.

DİĞER HABERLER