Yenikent Karel Servisi
Yenikent Karel Servisi

Telefon santralleri satışı ve kurulumunda bir numara olan Karel servisleri oldukça iyi işler başarmaktadır. Piyasaya ilk adımını 1986 yılında atmış olup 32 yıldır faaliyet göstermektedirler. Bu kadar zaman ayakta kalması ve yüzlerce firmaya telefon santrali sistemini kurmaları bu işte ne kadar başarılı olduklarını göstermektedir. Karel markasının Türkiye üzerinde odlukça fazla çalışanı ve servisi bulunmaktadır. Her il ve ilçelerde ayrı ayrı servisler ve şubeleri bulunmakta olup, müşterilere son derece kaliteli hizmet sunmaktadırlar. Ankara ilinde Yenikent Karel Servisi bulunmaktadır. Bu servis tıpkı diğer Karel servisleri gibi müşteri odaklı çalışarak onlara kaliteli hizmet sunmaktadır. Ayrıca personelleri fazlası ile tecrübeli olup yaptıkları işin hakkını vermektedirler.
Telefon Santrali Maliyeti Nedir?
Telefon santralleri maliyetleri hakkında direk bilgi vermek oldukça yanıltıcı olabilmektedir. Bildiğiniz üzere tek bir telefon santral çeşidi yoktur. Analog telefon santralleri dâhil olmak üzere İp telefon santralleri ve dijital santraller bulunmaktadır. Bunlardan en maliyetsiz ve teknolojik özellikler ile donatılmış olanı İp telefon santralleridir.
Firmanıza telefon santrali yaptırmadan önce, yetkili kişiler tarafında yerininiz analiz edilip sizler için en uygun santral çeşidi önerilmektedir. Önerilen çeşit ve cihazlar firma tarafından da onaylandığında kurulum işlemine geçilmektedir. Net fiyat bilgisi almak için ise Yenikent Karel servisi personelleri ile iletişime geçerek veya buraya uğrayarak bilgi almanız gerekir. Uzaktan ortalama olarak bir fiyat bilgisi alınabilir. Fakat net bir bilgi için santral sisteminin yapılacağı yer gezilmeli ve hangi santral çeşidi uygulanacağına karar verilmelidir.
Hangi Telefon Santral Çeşidini Seçmeliyim?
Firmanız için en uygun ve pratik çözüm sunan telefon santral çeşidini seçmeniz gerekmektedir. Öncelikle ihtiyaçlarınız ve kullanım alanlarınız üzerinde düşünerek tercih yapmalısınız. Fakat bu konuda kendinizi çok yormanıza gerek yoktur. Yenikent Karel servisiiçerisinde çalışan deneyimli personeller firmanızı analiz ettikten sonra sizin ve firmanız için en doğru tercihi size sunacaktır. Böylelikle oldukça iyi bir tercih yapmış olacaksınız. Telefon santralleri sürekli sök tak veya beğenmedim değiştireyim diyebileceğiniz sistemler değildir. Bu nedenle kaliteli ve güvenilir firmalar ile çalışmalar yaparak, doğru tercih ve malzemeyi seçmek gerekmektedir.
En çok ip telefon santralleri tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise diğerlerine göre çok daha az maliyetli olması ve kurulum aşamasının da çok daha kısa sürmesidir. Ayrıca farklı firmalar ile anlaşıldığı sürece ücretsiz bir şekilde iletişim imkânı da sunulmaktadır. Sürekli çalıştığınız ve iletişim halinde olduğunuz firmalar için bu tarz telefon santralleri oldukça güzel bir çözüm olmaktadır. İp telefon santrallerinin en sevilen özelliği ise, uzaktan ofisinize bağlanarak görüşmeler sağlayıp konferanslara katılabiliyor olmanızdır. Bu sistem yazılım tabanlı olduğundan telefon, tablet, bilgisayar ve mobil işlemciye sahip farklı cihazlar ile de kullanabilme imkânı bulunmaktadır. Bunun için farklı uygulama ve yazılımlar bulunmaktadır.

DİĞER HABERLER