Ümitköy Karel Santral Servisi
Ümitköy Karel Santral Servisi

Ümitköy Karel Santral Servisi Hizmetleri için HEMEN ARAYIN: 0312 341 04 45

Ankara’da bulunan çok sayıda firma kendi içerisindeki telefon görüşmelerinde telefon santrallerini kullanıyor. Diğer yöntemlere göre oldukça ekonomik ve kullanımı rahat olan bu sistem profesyonel firmalar tarafından kurularak kullanılmaya başlıyor. Karel markası da bu ürünlerin üretimini yapan markalardan birisi. Sektörde yapılan araştırmalara göre en çok ürünü Karel markası satıyor. Bu istatistiğin sebebi sunduğu kalite ve ekonomik seçenekler. Firmalar da hem sektörde kendisini kanıtlamış bir marka olduğu için hem de ekonomik olduğu için Karel markasını tercih ediyor. Ankara’da firmanın birçok servisi bulunuyor. Ümitköy Karel Servisi de bu servislerden biri. Diğer servislerde olduğu gibi bu şubede de telefon santralinin hem satış hem de kurulum işlemleri gerçekleştiriliyor. Sistemin kurulumu sonrasında oluşan sorunlar için de firmalar Ümitköy Karel Servisi ile iletişime geçebiliyorlar.

Bu şubeye gidildiğinde orta ölçekli işletmeler için çok sayıda telefon santrali modeli bulunuyor. İlk olarak firmalar IP santral mi yoksa klasik telefon santrali mi kullanacaklarına karar veriyor. Bu kararı verirken de Ümitköy Karel Santral Servisi çalışanlarından yardım da alıyorlar. Firmanın çalışanları her iki sisteminde avantaj ve dezavantajlarını müşterilerine ayrıntılı bir şekilde aktarıyor. Orta ölçekli işletmeler için önerilen Karel IP santral modeli 184 hat kapasitesi bulunan oldukça gelişmiş bir model. Bu modelde firmalar ses, görüntü ve verileri tek kaynaktan kolaylıkla kontrol edebiliyor. Bu da IP santrallerin en önemli özelliğini oluşturuyor.
Telefon santrali düşünüldüğünde ise müşterilerin karşısına tek bir model sunuluyor. Bu model genellikle orta ölçekli işletmelerin tüm telefon santral gereksinimlerini karşılayacak bir düzeyde. Bu modelde firmalar 4 ila 20 kullanıcı arasında dış hat ve 12 ila 124 kullanıcı arasında dahili hat imkânlarını elde ediyorlar. Bu modellerden birinde karar kılındıktan sonra Ümitköy Karel Santral Servisi, satış işlemini gerçekleştiriyor. Sonrasında kurulum işlemine geçiliyor. Bu aşamada müşterilerin hiçbir işlem yapması gerekmiyor. Karel servisi firmaya gelerek telefon santrali kurulum işlemini ilk adımdan son adıma kadar kısa zamanda yapıyor. Sonrasında sistemde oluşan herhangi bir arızda da müşteriler yine bu servise başvurarak yardım alabiliyor.

Ümitköy Karel Santral Servisi Hizmetleri için HEMEN ARAYIN: 0312 341 04 45

DİĞER HABERLER