Temelli Karel Servisi
Temelli Karel Servisi

Karel, 1986 yılında kurulmuş ve bu zamana kadar oldukça iyi yollar kat etmiş bir markadır. Telefon santralleri üzerine 32 yıllık geniş tecrübeleri bulunmaktadır. Son derece kaliteli ve yerli üretimler yaparak müşterilerinin isteğine her zaman yanıt veren ihtiyaçlar sunmaktadır. Ayrıca Türkiye genelinde oldukça başarılı personel alt yapısına sahiptir. Birçok şubesi bulunmaktadır. Bu şubeleri arasında yer alan Temelli Karel servisi, bölgesinde oldukça iyi hizmet vermektedir. Genel anlamda markanın adı altında çalışma yapan bütün şubeler sürekli kontrol edilmekte ve müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulmaktadır.
Telefon santralleri, firma içi ve dışında görüşmelerde oldukça maliyetsizdir. Hatlı ve faturalı telefonların firmalar içerisinde kullanıldığına pek denk gelmeyiz. Hatta hiç yoktur desek yeridir. Genellikle çok ama çok küçük firmalarda bu tarz telefon kullanımlarına denk gelebiliriz. Bu durum firma büyüdükçe daha maliyetli olmaktadır. Fakat telefon santralleri kurulan firmalar içerisinde görüşmeler maliyetsiz ve oldukça hızlı gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle büyük ve küçük fark etmeden firma içlerinde telefon santralleri tercih edilip aktif şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca bunların kullanımı oldukça basittir. Görüşmeler için, telefonlara verilen alan kodlarını yazarak bağlanmak istediğiniz telefona kısa sürede ulaşabilirsiniz. Dış hatlar içinde aynı cep telefonu gibi numarayı yazarak aramayı gerçekleştirebilirsiniz.
Temelli Karel Servisi Hangi Hizmetleri Sunuyor?
Temelli Karel Servisi, Karel markasının Ankara’da yer alan bir şubesidir. Onlarca şubesi bulunmaktadır. Bütün şubeleri aynı hizmet ve kaliteyi bölgesindeki firmalara ve şahıslara sunmaktadır. Sunduğu hizmetler arasında genellikle telefon santral hizmetleri tercih edilmektedir. Fakat bu firma alarm ve güvenlik sistemi, hemşire çağırma sistemi ve apartman zil sistemi gibi farklı alanlarda da hizmet vermektedir.
Karel markasının 1600 kişiden fazla çalışanı bulunmaktadır. Ürünleri yerli olarak kendileri üretmekte olup, yurt dışına da gönderim yapmaktadır. Bu nedenle hem yurt içi hem de yurt dışı oldukça tanınan bir marka haline gelmiştir. Kalitesi her firma tarafından bilindiğinden, en çok tercih edilen marka olmuştur.
Analog ve İp Santral Telefonları Arasındaki Farklar
Analog ve İp telefon santralleri arasında oldukça fazla farklar vardır. Öncelikle analog santral telefonlarının kablo ile bağlantısı sağlanmaktadır. Bütün telefonlar birbirlerine kablo ile bağlanılır ve bu şekilde iletişim sağlanır. Buda kablo kirliliğine ve fazla maliyete neden olmaktadır. İp telefon santralleri ise internet ağı ile birbirlerine bağlanmaktadır. Bu nedenle kablo kirliliği daha az olmakla beraber analog santrallere göre çok daha düşük maliyetleri ile kurulumu yapılır. Ayrıca İp telefon santralleri veri alışverişi ve görüntülü görüşmeye olanak sağlamaktadır. Sürekli geliştirilebilir ve yükseltilebilir özelliği olması da önemli bir ayrıntıdır.
Temelli Karel servisi, görüşmeye gelen firmalar için en uygun ürünleri önermektedir. Gereksiz ve yersiz masraflar için uyarılarda bulunmakta olup firmalar için en iyi tercihleri, analizleri sonucunda belirtmektedirler.

DİĞER HABERLER