Susuz Karel Servisi
Susuz Karel Servisi

Santral sistemi uzun yıllardır firmalar arasında ve içinde haberleşme imkânını en ucuz ve hızlı yolla sağlayan sistemlerdir. Gelen ve giden aramaları otomatik olarak yönlendirme ve firma içerisinde ücretsiz görüşme imkânları gibi birçok alternatifleri bulunmaktadır. Normal ücretli telefonlar ile bu tarz görüşmeler yapılması oldukça maliyetli olmaktadır. Firmalar büyük ise ve sürekli firma içerisinde bu tarz görüşmeler yapılıyor ise bu çok daha maliyetli ve sorunlu bir durum olabilmektedir. Bunlara çözüm amaçlı santral servisleri kurulmuştur. Santral servisi diye arama yaptığımızda karşınıza ilk Karel markası çıkmaktadır. Oldukça popüler olmakla beraber yerli üretim ile büyüyen bir şirkettir. Birçok ilde şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerinden bir tanesi de Ankara içerisinde bulunan, Susuz Karel Servisi olmaktadır.
Telefon santrallerini firmalar oldukça fazla tercih etmektedirler. İnternet üzerinden araştırma yaparak en iyi ve kaliteli firmalar ile bu sistemleri, işyerlerine yaptırmak istemektedirler. Bu tarz aramalar sonucunda genellikle karşınıza Karel markası çıkar. 1986 yılında kurulmuş olan bu marka bu zamana kadar oldukça yükselerek gelmiştir. Yüzlerce firmaya hizmet sağlamış, yüzlerce şube açmış ve yüzlerce personel edinmiştir. Bunlar tam olarak 32 yıl içerisinde gelişmiştir. Bu zaman içerisinde santral sistemleri de oldukça gelişmiş ve teknoloji ile farklı özellikler kazanmıştır. Son 32 yıldan bu yana teknoloji konusunda ciddi gelişmeler meydana gelmiştir. Analog telefon santralleri ile başlayan bu yola İp telefon santralleri ile devam edilmektedir. Hala analog sistemler kullanılmakta olup en gelişmiş ve en çok kullanılan yeni sistem ise İp telefon santral sistemi olmaktadır. Susuz Karel Servisi yeni orta ve büyük işletmeler için İp telefon santral sistemini önermektedir.
İp Telefon Santral Sistemi Nedir?
Bu santral sistemi, İp bağlantısı kurularak, firma içi ve dışında İp bağı kurulan her yerle ücretsiz görüşme imkânı sağlamaktadır. Oldukça gelişmiş bir teknoloji alt yapısına sahiptir. Görüntülü görüşme ve konferans imkânı sunmaktadır. Bu santral sistemi analog santral sistemi gibi kablo bağlantıları ile değil, internet bağlantıları ve kablosuz internet aracılığı ile kullanılmaktadır. Buda günümüzde çok daha hızlı ve ucuz bir iletişim imkânı sağlamaktadır.
İp telefon santralleri geliştirilebilir ve farklı özellik eklenebilecek yazılım donanımına sahiptir. Bu şekilde gelişen teknolojiye ayak uydurarak geliştirilmesi sağlanmaktadır. Ekstra olarak cihaz ve modüller bağlanarak farklı özelliklerde kazandırılabilmektedir. Bu durum analog santral sistemlerinde pek mümkün olmamaktadır. Buda İp telefon santrallerinin tercih edilmesini sağlamaktadır.
Susuz Karel Servisipersonellerine bu sistemler ile başvuru yaptığınızda kısa zaman içerisinde firmanıza yetkililer gelerek analiz yapmaktadırlar. Burada sizin için gerekli olan ve firmanıza en uygun çözümler üretilip sunulmaktadır. Büyük firmalar için öncelikle İp santral sistemleri tercih edilmektedir. Kurulumu, maliyeti ve görsel açıdan her türlü diğer sistemlere göre daha üstün olmaktadır.

DİĞER HABERLER