Sincan Karel Servisi
Sincan Karel Servisi

Karel servisi telefon santralleri konusunda oldukça iyi bir yere sahiptir. Türkiye ili içerisinde birçok şubesi ve çalışanları bulunmaktadır. Binlerce firma tarafından Karel telefon santralleri tercih edilmektedir. Bunda bu firmanın kalitesi çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu alanda en çok satışı yapan ve en aktif olan bir firmadır. Ayrıca üretimleri yerlidir. 1986 yılından bari aktif olarak bu sistemler alanında satış ve kurulum yapmaktadır. 32 yıllık bir tecrübeleri bulunmaktadır. Ankara ilinde yer alan Sincan Karel servisi bu firmaya ait şubelerden sadece bir tanesidir. Ankara’da ve çevre ilçelerinde birçok firma ile aktif olarak çalışmakta ve ihtiyaçlarına göre imkânlar sunmaktadır. Şubeler arasında personellerin hepsi yüksek bilgi ve tecrübe birikimine sahiptirler. Bu nedenle işçilikleri oldukça güzeldir. Bu konuda herhangi bir şikâyet bulunmamakta olup en çok met edilen firmalar arasında yer almaktadır. Ayrıca dünya tarafından tanınan ve yurt dışında da ürünleri kullanılan bir firmadır.
Telefon santralleri iki çeşit olarak kullanılabilmektedir. Birincisi analog telefon santralleridir. Diğeri ise İp telefon santralleridir. İlk zamanlarda analog sistemler kullanılmıştır. Hala kullanan ve yaptıran firmalar bulunmaktadır. Fakat son zamanlarda en çok tercih edilen sistem İp telefon santralleridir. Diğerine göre oldukça avantajı bulunmaktadır. Video görüşmesi ve dosya transferleri gibi imkânları sağlamakla birlikte geliştirilebilir bir alt yapıya sahiptir. Teknolojinin sürekli geliştiğini ve büyüdüğünü bilmekteyiz. Buna çoğumuz ayak uydururuz. Bilgisayarımızı yenileriz. Telefonlarımızı değiştiririz. İp telefon santralleri de bu şekilde gelişmeye ve yükseltilmeye açıktır. Yeni cihazlar ve özellikler eklenebilmektedir. Fakat analog yani ilk çıkan sistemler maalesef gelişmeye müsait değildir. Kurulduğu gibi kullanılması gerekmektedir. Dosya transferleri ve görüntülü konuşma gibi olanaklar sağlanamamaktadır. Sincan Karel servisi bu konuda müşterilerine oldukça yardımcı olmaktadır. Firma için en uygun ve en iyi tercihi sunmaktadırlar. Bir firmanın kullanacağı telefon santrali, firmanın büyüklüğüne ve en önemlisi ihtiyaçlarına göre oldukça farklılık göstermektedir. Bu durumlara bağlı olarak fiyatlarda da değişiklikler olmaktadır.
Her markanın her şubesinde aynı kaliteyi bulmak zor olabilmektedir. Bu sadece telefon santralleri için geçerli olmamaktadır. Teknoloji, gıda ve birçok alanda geçerlidir. Fakat Karel firmasının her şubesinde aynı tadı ve kaliteyi bulabilirsiniz. Oldukça deneyimli ekipleri, tamamen müşterinin ihtiyaçlarına göre çalışmalarını yapmaktadırlar. Bu nedenle çok iyi yerlere gelmiş ve iyi derecede firmaların çalışmalarını yapmaktadırlar. Buna Sincan Karel servisi dâhil olmaktadır. Telefon santralleri kurulumu genel olarak kısa sürmektedir. Analog olanların kurulumu ve parçaları İp santrallere göre daha uzun ve pahalı sürmektedir. İp telefon santralleri internet aracılığı ile çalıştığından birbirleri arasında bağlantı çok daha hızlı yapılmakta ve kurulum daha hızlı tamamlanmaktadır. Genellikle yeni teknoloji ürünler tavsiye edilmektedir. Özellikle büyük firmalara İp telefon santralleri önerisi yapılmaktadır. Ayrıca Sincan Karel servisi alarm ve güvenlik sistemleri gibi hizmetler sunmaktadır.

DİĞER HABERLER