Saray Köy Karel Servisi
Saray Köy Karel Servisi

Firmalar hem aralarında hem de firma içinde telefon santral sistemlerini tercih etmektedirler. Bu sistemler normal telefon görüşmelerine kıyasla odlukça faydalı ve hızlı olmaktadır. Standart hatlı telefon ile bu tarz görüşmeler oldukça maliyetli olmakla beraber sağladığı imkânlar ve fırsatlarda kısıtlıdır. Fakat telefon santralleri ile şirket içi görüşmeleri ücretsiz yapıp birçok faydalarından da yararlanabilirsiniz. Telefon santral sistemlerinde bir numara marka Karel’dir. Herkes tarafından bilinen ve dünyaya yayılan yerli bir marka olmaktadır. Karel markasının Türkiye içerisinde birçok şubesi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Saray Köy Karel servisi olmaktadır. Türkiye’de satış yaptığı firma sayısı oldukça fazladır. Memnun olmayan kullanıcıda bulunmamaktadır. Firmanın en çok dikkat ettiği konu ise müşterilerinin ihtiyaçları ve memnuniyetidir.
Telefon Santralleri Kaça Ayrılır?
Telefon santralleri üçe ayrılmaktadır. Bunlar analog santraller, İp santraller ve dijital santrallerdir. Her birinin kullanım amacı ve arasında farklılıkları bulunmaktadır. Bu sistemlerden en çok kullanılanlar analog santraller ve İp tabanlı santrallerdir. İlk olarak analog santraller çıkmıştır. 1986 yılında hizmete başlayan Karel servisi, analog santraller ile başlayarak sonradan gelişen teknolojiye ayak uydurarak İp tabanlı ve dijital telefon santralleri satışlarına başladı. Bu sistemler arasında oldukça fazla fark bulunmaktadır. Bu farklar teknolojinin gelişmesi ile daha da çoğalmaktadır. İp telefon santralleri teknolojiye, analog santral sistemlerine göre çok daha iyi bir şekilde uyum sağlamaktadır. Bu gelişmeler ve farklar hakkında yetkililerden bilgi almak isteyen kişiler Saray Köy Karel servisipersonelleri ile iletişime geçebilir.
Analog Telefon Santralleri
Analog telefon santralleri, ilk çıkan santral çeşididir. Firmalar için özellikleri ilk zamanlarda oldukça kısıtlı idi fakat günümüzün teknolojisi ile daha gelişmiş bir yapıya sahip oldular. Faks yönlendirme, çağrı bekletme ve aktarma, gece servisi, paralel operatörler, doğrudan aboneye erişim ve otomatik sistem kontrolü gibi birçok özellik ve imkânı bulunmaktadır.
İp Telefon Santralleri
İp telefon santralleri, teknolojinin gelişmesi ile kullanılmaya başlanmış en yeni ve en geliştirilebilir sistemlerdir. Network hatları ile kurulan yazılım tabanlı sistemlerdir. Ses ve dosya gönderimleri için imkan sağlamakla beraber sisteme sürekli yeni özellik ve modül eklenebilmektedir. Bu nedenle büyük ve orta ölçekli işletmeler için çokça tercih edilen bir yapıdadır. Analog santrallere göre daha verimli çalışma imkânı sağlarlar, analog santrallere göre daha düşük maliyetler ile yapılırlar ve çok şubeli işletmeler arasında ücretsiz iletişim imkânı sunulur. Ayrıca en önemli ve ilgi çekici yapısı da telefon, tablet ve bilgisayar gibi aletlere entegre edilebilir bu cihazlardan santrallere bağlanılarak görüşmeler rahatlıkla tıpkı ofisteymiş gibi yapılabilmektedir. Bu nedenle diğer sistemlere göre daha çok tercih edilmektedir.
Ankara ili içerisinde yer alan Saray Köy Karel servisi müşterileri için oldukça uygun ve ihtiyaca yönelik çözüm imkânları sunmaktadır. 32 yıldan fazla tecrübeleri ve yerli üretimi olması tercih edilmesi için gerekli şartları sağlamaktadır. Uzun yıllardır bu piyasada neredeyse her firma tarafından tanınmakta olup çoğu bu markayı tercih etmektedir.

DİĞER HABERLER