Pursaklar Karel Santral Servisi
Pursaklar Karel Santral Servisi

Santral servisleri küçük ölçekli işletmeler dâhil olmak büyük ölçekli işletmeler dâhil hepsinde tercih edilebilmektedir. Firmaların bu servisi tercih etmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Ana neden olarak çok pratik ve hızlı çözümler sunması ve düşük maliyetli olmasıdır. Sizlere santral servisi ve bu servisin kurulum hizmetini sağlayan Ankara’nın metropol ilçelerinden olan Pursaklar Karel santral servisinden bahsedeceğiz.
Telefon sistemlerinde gelen ve giden aramaları otomatik olarak yönlendirmeyi sağlayan ayrıca kullanıcılar arasında video telefon, sesli görüşme ve veri iletişimine olanak sağlayan sistemlere santral sistemi adı verilmiştir. Bu sistemi uygulayan birçok firma vardır. Hâlihazırda kullanan ve kullanmaya yeni başlayan firmalar azımsanmayacak miktardadır. Firmalar bu sistemleri kullanarak oldukça tasarruf etmektedir. Hem zamandan hem de paradan. Firmalar içinde kullanılan bu sistemin detaylarından biraz daha bahsedelim. Pursaklar Karel santral servisi tarafından kurulum tamamlandıktan sonra, şirket içerisinde aynı ağ üzerinden telefonlar birbirleri ile iletişim kurmaya hemen başlayabilirler. Her telefona bir kısa kod atanır. Aboneler bu kısa kodlar ile birbirleri ile çok hızlı ve ücretsiz bir şekilde iletişim imkânı bulurlar. Ayrıca telefon numaraları kullanılarak dış hatlar ile de iletişim sağlanabilmektedir. Bu santral servisleri arasında en teknolojik ve yeni modeli IP santrali olarak geçmektedir.
IP santralleri geleneksel klasik telefon santrallerine göre daha ucuz maliyetli ve hızlıdır. Ayrıca çok daha güvenlidir. İnternet ağları üzerine kurulmaktadır. Yönetimi ve kullanımı oldukça kolaydır. Bu nedenle yeni sistem kuracak olan firmalar bu santral sistemini tercih etmektedir. Pursaklar Karel santral servisi kullanıcılarına IP santral servisini de uygun ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Son zamanlarda en çok satışı gerçekleştiren firmalar arasında yer almaktadır. Kalite anlayışı oldukça yüksek olan Pursaklar Karel santral servisi son derece donanımlı ve bilgili ekip arkadaşlarına sahiptir. Firmalar için oldukça uygun ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Kurulum sonrasında da desteğini esirgememektedir. Şubelerden ve telefon aracılığı ile iletişime geçerek santral servisleri hakkında bilgi alınabilir. Ayrıca firmalar için IP ve klasik telefon santralleri arasındaki avantajlar belirtilmektedir. Ona göre firmalar tercihini yapmakta ve kurulum kısa zamanda gerçekleştirilmektedir.

DİĞER HABERLER