Ostim Karel Santral Servisi
Ostim Karel Santral Servisi

Ostim Karel Santral Servisi Hizmetleri için Hemen Arayınız : 0312 354 01 40

Karel markası telefon santralleri sektöründe öncü olan markalardan biri. Çoğu firma telefon santral sistemlerinde Karel ile çalışmayı tercih ediyor. Karel de küçük işletmeler ve büyük firmalar için hepsinin ihtiyacını karşılayacak şekilde modelleri üreterek piyasaya sürüyor. Bu bağlamda küçük işletmeler için IP santral modelleri ve klasik telefon santrali modelleri bulunuyor. Bu modellerin tamamı KOBİ’lerin iletişim masraflarını minimuma indirmek amacıyla üretilmiş olan modeller. Bu modellerin tamamı Ankara Ostim Karel Servisimağazasında bulunuyor. Yapılan hesaplar sonucunda bu modeller küçük işletmelerin iletişim masraflarını %40 oranında düşürüyor. Bu da oldukça yüksek bir oran. Bu işletmeler seçtikleri modellere göre bu oranı daha yükseğe de çekebilir.

Markanın küçük işletmeler için dizayn ettiği IP santral modeli, IP üzerinden ücretsiz olarak telefon görüşmesi yapma imkânını işletmelere sunuyor. Bu sistemin en büyük özelliği farklı şubeler arasındaki görüşmelerde de bu santrali ücretsiz bir şekilde kullanabilme imkânı. Bu seçenek ile de küçük işletmelerin en çok tercih ettiği santral modeli oluyor. Ostim Karel Santral Servisi ile iletişime geçildiğinde küçük işletmeler için üretilmiş olan iki farklı IP santral modeli olduğunu görebilirsiniz. Bu modellerden biri 20 kişilik bir kullanıma açıkken diğeri 40 kişilik bir kullanıma imkân tanıyor. İşletmenin hem şuan ki durumu hem de bir süre sonraki çalışan sayısı göz önüne alınarak bu iki modelin birinde karar kılınabilir.
Ostim Karel Santral Servisi Hizmetleri için Hemen Arayınız : 0312 354 01 40
Ostim Karel Santral Servisi, klasik telefon santral modellerinde ise küçük işletmelere üç ayrı model sunuyor. Bu modellerin yazılım açısında özellikleri genel olarak birbirine yakın. IP santralde olduğu gibi kullanıcı sayısı modeller arasındaki en belirgin fark. Bu ürünlerin en küçüğü 2 dış hat ve 6 dahili hat kapasitesinde hizmet verebiliyor. Diğer modeller de 4 dış hat ve 8 dahili kullanıcı, 4 dış hat 12 dahili kullanıcı seçenekleriyle müşterilere sunuluyor. Ostim Karel Servisi 4 dış hat ve 12 dahili kullanıcısı olan modelin geliştirilmesi hizmetini de verebiliyor. Bu model sizin isteğiniz doğrultusunda bir süre sonra daha yüksek kapasiteye çıkarılabiliyor.
Ostim Karel Servisi Hizmetleri için Hemen Arayınız : 0312 354 01 40

DİĞER HABERLER