Keresteciler Karel Servisi
Keresteciler Karel Servisi

Santral servisleri kullanıcılar arasında iletişimi sağlayan en ekonomik sistemler arasında yer almaktadır. Bu sistemler birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Aslında çoğunlukla firmalar tercih etmektedir. Nedeni ise bu servislerin firmalarda sağladığı ekonomik çözümlerin oldukça yüksek olmasıdır. Santral servisinin kurulumunu yapan firmalardan bir tanesi Ankara’da yer alan Keresteciler şubesi Karel Servisidir. Oldukça kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan bu firmanın birçok şubesi ve çalışanı bulunmaktadır. Ayrıca firmalar arasında da en çok kullanılan santral servisi sistemi kurulumunu yapmıştır. Deneyimi ve bilgili ekipleri ile oldukça iyi iş çıkarmaktadır.

Firmalar arasında iletişimler ve veri gönderme işlemleri oldukça masraflı olmaktadır. Hele ki büyük firmalarda bu masraflar artmakta ve oldukça büyük rakamlara ulaşabilmektedir. Bu nedenle telefon santral sistemleri kullanılmakta ve bu iletişimler oldukça düşük maliyetler ile gerçekleştirilmektedir. Sadece telefon görüşmeleri değil aynı zamanda görüntülü görüşmeler ve veri alış verişleri de bu sistemler sayesinde gerçekleştirilebilmektedir. Keresteciler Karel santral Servisi firmaların ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunmaktadır. Ekstra ve fazla bir maliyet çıkarmadan ileriye dönük olarak bu yatırımı yapmak oldukça mantıklı ve tasarruflu olmaktadır. Firmalar görüntülü görüşmeler ve veri alışverişine de imkân olsun isterlerse IP santral servisleri tavsiye edilmektedir. Bu santral servisi oldukça kullanışlı ve teknolojiktir. Genellikle orta ölçekli firmalar tarafından tercih edilir. Kullanıcılar arasında bir sınır bulunmamakta olup görüntülü görüşme dâhil olmak üzere sesli görüşme ve veri iletişimi imkânları ekonomik olarak sunulmaktadır.
Keresteciler Karel santral servisi olarak şube ve telefondan destek verilebilmektedir. Santral servisini kullanmak isteyen firma şube ile iletişime geçerek bütün bilgileri alabilir. Ayrıca paketleri ve ekonomik yönden sağlanacak olan katkıları da belirtilmektedir. Paketler arasında avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır. Firma herhangi bir model ve pakete karar kıldıktan sonra kurulum işlemine geçilebilmektedir. Karel servisinin deneyimli çalışanları bütün işlemleri gerçekleştirmektedir. Kurulum kısa zamanda tamamlanmakta olup sonrasında hemen kullanıma sunulmaktadır. Servis sadece kurulumda sizlere yardımcı olmamaktadır. Aynı zamanda sistemde oluşabilecek herhangi bir sorun ve ya arızalarda Keresteciler Karel santral servisi ile iletişime geçerek yardım alabilme imkânı sunmaktadır.

DİĞER HABERLER