İvedik Karel Santral Servisi
İvedik Karel Santral Servisi

İvedik Karel Santral Servisi Hizmetleri İçin Hemen ARAYIN: 0312 341 04 45

Firmaların kendi içlerindeki iletişim için telefon santrallerini kullanıyorlar. Bu sistemle firmalar yalnızca kurulum aşamasında bir ücret ödüyorlar sonrasında ise görüşmeler herhangi bir ücrete tabi tutulmuyor. Bu sebeple de firmalar için iletişim alanında büyük karlar oluşuyor. Bu telefon santralleri modelleri ve markalarına göre farklı fiyatlarda olabiliyorlar. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de öncü olan markalar mevcut. Karel markası da bu markalardan biri. Telefon santrali teknolojisinde önemli bir yere sahip olan Karel, her gün binlerce ürününü müşterileriyle buluşturuyor.

Firmaların çoğu merkez binalarını Ankara’ya kuruyorlar. Bunun da birçok avantajı var. Bazı durumlarda ise firmaların merkezleri kuruldukları ilde olabiliyor. Ancak bu firmalar da belirli bir seviyeye geldikten sonra bazı şubelerinin Ankara’ya açıyorlar. Bu sebeple de Ankara’da çok sayıda firma çalışmasını sürdürüyor. Bu firmaların hepsi telefon santral sistemleriyle iletişimi sağlıyorlar. İvedik bölgesi de firmaların yoğun olduğu kısımlardan biri. Karel markası da bu sebeplerden dolayı İvedik Karel Servisi adında bir şubesini bu bölgeye açtı. Firmalar telefon santral hizmetleri almak için İvedik Karel Santral Servisi ile çalışmaya karar verdiklerinde bu şubeye giderek buradaki yetkili kişilerle görüşüyorlar. Bu yetkili ve deneyimli kişilerle yapılan görüşmelerde firmanın nasıl bir model kullanacağına karar veriliyor. Karel markası küçük işletmeler, orta ölçekli işletmeler ve büyük işletmeler için ayrı telefon santral modelleri üretiyor. Bu modellerlin sağladıkları imkânlar büyüdükçe ebatları da artıyor. Firmalar bu modellere karar verirken yalnızca şuan ki duruma değil, birkaç yıl sonra firmanın bulunacağı şartlara da bakıyorlar.

İvedik Karel Servisi ile model konusunda anlaşan firmalar daha sonra bu şubenin firmaya gelerek kurulum işlemlerine başlamasını bekliyor. En kısa sürede firmaya gelen uzman ve deneyimli ekipler kısa sürede telefon santralinin kurulumunu gerçekleştiriyorlar. Kurulumda sonra da firmaya telefonlara ait olan kod numaraları dağıtılıyor. Bu kod numaraları ile şirket içerisinde kişiler rahatlıkla birbirleriyle iletişim kurabiliyorlar. Eğer sistemde bir arıza çıkarsa ya da öğrenilmek istenen bir kısım olursa firmalar rahatlıklı İvedik Karel Santral Servisi ile iletişime geçebilirler.

İvedik Karel Santral Servisi Hizmetleri İçin Hemen ARAYIN: 0312 341 04 45

DİĞER HABERLER