İncek Karel Servisi
İncek Karel Servisi

Santral sistemlerini kullanmayan firma neredeyse hiç yoktur. Firma içerisinde ve firmalar arasında görüşmeler oldukça sık yapılmaktadır. Bu görüşmeler firma ne kadar büyük olursa o kadar sık yapılmaktadır. Buda firmalar için santral sistemlerini zorunlu kılmaktadır. Ücretli telefon hatları kullanmak bu anlamda çok daha masraflı olmaktadır. Birçok kişi hangi marka santral sistemini tercih etmeliyim gibi sorular sormaktadır. Araştırmalar yapmaktadırlar. Fakat herkesin bildiği ve piyasada en çok konuşulan marka Karel olmaktadır. Karel markası Türkiye’nin her il ve ilçesine yayılmıştır. 1600’den fazla çalışanı ve yüzlerce şubesi bulunmaktadır. Ankara ili içerisinde de oldukça fazla firmalara hizmet vermekte olup burada servis ve şubeleri yeterli sayıda bulunmaktadır. Ankara içerisinde bulunan İncek Karel Servisi bunlardan sadece bir tanesidir. Birçok kişi bu servisten oldukça memnundur. Genel olarak Karel markası müşteri memnuniyetine karşı oldukça hassastır.
Telefon santralleri teknolojiye ayak uydurmaktadır. İlk zamanlarda sadece analog telefon santralleri bulunmaktaydı. Zamanla internetin var olması ve gelişmesi ile birlikte telefon santralleri de internete uyarlanarak İp santraller üretildi. Bu santraller ile telefon görüşmeleri dâhil olmak üzere birçok yeni özellik gelerek firmalara sunuldu. Hem de analog sistemlere göre çok daha ucuz maliyetler ile yapımı tamamlanmaktadır. Firmalar en çok İp telefon santrallerini tercih etmeye başlamışlardır. Bu tercihlerinde, İp telefon santrallerinin avantajları önemli rol oynamaktadır. Görüntülü görüşme imkânı, birçok kişinin katılımı ile konferans imkânları, veri alış veriş imkânları gibi özellikler sunmaktadır. Ayrıca uzaktan bu İp telefon santrallerine bağlanarak, ofisten ve işlerinizden geri kalmanıza gerek kalmaz. Son derecede ileri teknoloji ile üretilen bu sistemler internet aracılığı ile çalışmaktadır. Farklı firmalar ile İp bağlantıları sağlanarak, bu firmalar arasında ücretsiz görüşme imkânı da sağlanmaktadır. İncek Karel Servisi, şubesine başvuran kişiler için istedikleri her türlü bilgiyi sunmakta olup bu kişilerin aklında soru kalmamasını sağlamaktadır. Bu nedenle bilgi sahibi olmak ve Ankara’da bu bölgede bulunan kişiler şubeye uğrayarak yetkili personellerden diledikleri bilgileri alabilirler.
Küçük İşletmeler İçin Hangi Telefon Santrali Uygundur?
Genellikle küçük işletmeler için analog sistemler kullanılmaktadır. Fakat analog sistemlerin eski olması ve İp telefon santral sistemleri gibi teknolojik özelliklerinin bulunmaması nedeni ile pek tercih edilmemektedir. Burada firmanın neye ihtiyacı olduğu ve firma sahibinin ne istediği önemlidir. İhtiyaçlar göz önünde bulundurulduğunda analog sistemler ihtiyaçları karşılıyor ise tercih edilebilir. Fakat analog telefon santralleri isteklere cevap vermiyor ise bu durumda İp telefon santralleri tercih edilmektedir. İncek Karel Servisi, için başvuru yaptığınızda firmanız analiz edilir. Sonrasında sizin ve firmanızın ihtiyaçları yetkili personeller tarafından göz önünde bulundurularak öneriler sunulur. Bu noktadan sonra ise bütçe ve firma sahibinin isteği önemlidir. Bu istekler doğrultusunda kısa zaman içerisinde kurulum işlemi tamamlanmaktadır.

DİĞER HABERLER