Ayrancı Karel Servisi
Ayrancı Karel Servisi

Santral servisi uzun zamandır genellikle şirketler arasında ve içerisinde kullanılan bir haberleşme sistemidir. Oldukça yararları vardır ve şirket içerisinde haberleşme olanağını çok hızlı bir şekilde sağlar. Telefon santrali için çalışma yapan birçok firma ve şubesi vardır. Bunlardan birisi de Ayrancı Karel servisi olmaktadır. Karel bu sistemler arasında en çok bilinen ve kullanılan bir marka olmaktadır. Uzun çalışmalar ve Ar-Ge teknolojisi ile çok güzel yerlere gelmiştir. Yüzlerce şirket bu firmadan telefon santrali uygulamasını satın almıştır. Kısa sürede bu santral sistemleri firmalara için kurulmuş ve aktif hale getirilmiştir. Santral sistemlerinin kurulduğu firmaların hepsi oldukça memnun kalmıştır.
Şirket içerisinde normal hatlı veya analog telefonlar ile görüşmeler oldukça maliyetli olabilmektedir. Bu nedenle telefon santral sistemleri çıkarılmıştır. Bu sistemler şirket içerisinde bir kereye mahsus ücret ödenerek satın alınabilmektedir. Kısa sürede montajı sağlanıp kullanılabilmektedir. Şirket içerisinde ve dışında dâhil olmak üzere bütün görüşmeler sağlanabilir. Şirket içerisinde ise her telefona bir kod atanır. Aramak istediğiniz yerin kodunu tuşlayarak saniyeler içerisinde arama yapıp, görüşmenizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrancı Karel servisi bu konuda oldukça iyi hizmet vermektedir. Bünyesinde son derece bilgili ve ilgili personeller çalıştırmaktadır. Ayrıca bu firmanın kullandığı ürün kalitesi de oldukça yüksektir. Ürünler, yerli olarak üretilip birçok ülkeye de ihracatı sağlanmaktadır. Bu nedenle birçok şirket bu kaliteli ve yerli firmayı tercih edip kullanmaktadır. Ayrıca Karel servisinden genel anlamda hizmet alan firmalar oldukça memnundur. Karel servisleri genel anlamda bütün şubelerinde ki kaliteye oldukça önem vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve şubelerinde yaşanan olumsuzluklar onlar için oldukça önemlidir. Sektöre 1986 yılında adım atmış olan ve en değerli Türkiye markaları arasında yer alan bu marka kısa zamanda çok iyi yerlere gelerek herkesin güvenini kazanmıştır. Toplamda 700 binden fazla firma ile çalışma yapmıştır. 1600 kişiden fazlada çalışanı bulunmaktadır. Bu kadar firmanın Karel markasını tercih etmesinin tek nedeni kalitesi olabilir.
Ayrancı Karel servisidâhil olmak üzere bu marka sadece telefon santrali sistemleri değil farklı dallarda da birçok imkân sunmaktadır. Bunların içerisinde kartlı geçiş sistemleri, güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, apartman konuşma sistemleri ve hemşire çağırma sistemleri gibi birçok farklı imkânlarda da yardımcı olmaktadır. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde hizmet veren Ayrancı şubesi müşteri odaklı çalışmaktadır. Burada önemli olan müşteri ve istekleridir. Son derece bilgili olan personeller, burada bilgi almaya veya iş yaptırmaya gelen kişiler ile son derece ilgili olarak akıllarında soru kalmamasını sağlamaktadırlar. Aklında sorusu olan kişiler sadece bilgi almak için bile Ayrancı dâhil olmak üzere bütün Karel servislerine uğrayabilirler. Telefon santralleri ve yapım aşamaları hakkında yeterince bilgiye sahip olabilir aklınızda sorular varsa bunları ileterek çözüme kavuşturabilirsiniz.

DİĞER HABERLER