Zafertepe Mahallesi, Bağlar Cd. 93/C, 06660 Çankaya/Ankara
tren
Santral Teknik Servisi Hemen ArayınSantral Teknik Servisi Hemen Arayın Santral Teknik Servisi Hemen Arayın Santral Teknik Servisi Hemen Arayın
19.12.2017
13
Telesis Xcom

XCom (Xymphony™ Companion), Xymphony™ Uygulama Programı Arayüzü (API), Microsoft Windows™ işletim sistemi üzerinde çalışır.

Xcom kullanıcının kişisel bilgisayarında çalışan kullanıcının analog ve ya sayısal telefonunda çağrı kurma, çağrı transferi,çağrı park etme, konferans,port meşguliyetini görüntüleme, yapılan görüşmeleri hem giden hemde gelen yönde ses kaydını almak vb uygulamaları yapan yardımcı bir programdır.

Fiziksel bağlantı, kullanıcının kişisel bilgisayarı, analog telefonu, DTS sayısal telefonu ve Telesis IP PBX arasındadır. Xymphony™- API sunuculu Telesis IP PBX sistemi ile Xymphony™- API istemci yazılımını çalıştıran PC aynı lokal ağ içinde olmalıdır. Aynı Xymphony™- API sunucunun hizmet verdiği birden fazla kullanıcı ve istemci PC olabilir. Telesis tarafından geliştirilen XCom, gelişmiş ekran-tabanlı telefon arayıcısı ve çeşitli özellikleri ile bilgisayarınız ve Telesis IP sisteminizi bütünleştiren bir konsoludur.

ETİKETLER: , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: