E-posta Gönderin

cpmteknoloji@gmail.com

Bizi Arayın

+90 312 341 04 45

Telesis Xcom
19 Aralık 20170 Görüntülenme
Santral Teknik Servisi Hemen ArayınSantral Teknik Servisi Hemen Arayın Santral Teknik Servisi Hemen Arayın Santral Teknik Servisi Hemen Arayın

XCom (Xymphony™ Companion), Xymphony™ Uygulama Programı Arayüzü (API), Microsoft Windows™ işletim sistemi üzerinde çalışır.

Xcom kullanıcının kişisel bilgisayarında çalışan kullanıcının analog ve ya sayısal telefonunda çağrı kurma, çağrı transferi,çağrı park etme, konferans,port meşguliyetini görüntüleme, yapılan görüşmeleri hem giden hemde gelen yönde ses kaydını almak vb uygulamaları yapan yardımcı bir programdır.

Fiziksel bağlantı, kullanıcının kişisel bilgisayarı, analog telefonu, DTS sayısal telefonu ve Telesis IP PBX arasındadır. Xymphony™- API sunuculu Telesis IP PBX sistemi ile Xymphony™- API istemci yazılımını çalıştıran PC aynı lokal ağ içinde olmalıdır. Aynı Xymphony™- API sunucunun hizmet verdiği birden fazla kullanıcı ve istemci PC olabilir. Telesis tarafından geliştirilen XCom, gelişmiş ekran-tabanlı telefon arayıcısı ve çeşitli özellikleri ile bilgisayarınız ve Telesis IP sisteminizi bütünleştiren bir konsoludur.

Etiketler:, ,

Yorum Yapmak İster misiniz?