Yenimahalle Güvenlik kamera sistemleri
Yenimahalle Güvenlik kamera sistemleri

Güvenlik kamerası, evlerimiz de ve iş yerlerinde kullanılan modern çağ teknolojisi harikalarından biridir. Verdiği faydaların getirdiği rahatlık  ve etkili bir güvenlik önlemi ortamı oluşturması sayesinde muazzam bir kullanım alanı kazanmıştır.Ülkemizin özellikle son dönemlerde yüksek nüfus popülasyonuna sahip yerlerinde artış göstermekte olan suç oluşumu bir hayli engellenmeye çabalansada yeterli ölçüde engellendiği söylenemez.2019 yılı orta kesim tarihi itibari ile türkiyede suç oranı %2 lik bir artış göstermiştir. Emniyet güçlerinin her ne kadar kesintisiz verdiği hizmetler ve ettikleri mücadele gerek ülke içi gerek ise sınırlarımız dışında malesef bazı suçlara oluşmadan önce engel olmaları mümkün değildir. Bu gibi durumlarda artık kendi güvenliğimizi kendimiz sağlamak ve emniyet güçlerine yardımcı olabilecek potansiyel güvenlik sistemlerini kurmaktan başka çaresi kalmayan toplumumuza ve vatandaşlarımıza hem işyerleri hemde evlerine sağlayabilecekleri huzur ve güven ortamına yardımcı olmak adına sizlere hizmet vermek için canla başla çalışan CPM İletişim gerek güvenlik sistemleri kurulumu ve tercihi dahilinde gerek ise kurulum sonra verilecek tüm teknik desteklerde güler yüz ve hızlı çözümleri ile hizmetinizde olduğunu bildirmektedir.Yeni mahalle güvenlik kamera sistemleri teknik destek, bakım onarım ve tamir yanı sıra sizlere kurulum ve montajı hususunda hizmet verebilmekteyiz.

 

Güvenlik denilince akla ne gelir ?

Önce Kendi ve ailemizin hayatı, sonra bu hayatı idame ettirecek eğer bir işyerine sahip isek o işyerinin veya işimizin güvenliğidir. Hayatımızın hatta işimizin güvenliğine etki edebilecek pek çok etken mevcuttur bunların bazılarına ne yazıkki müdahale etme şansımız olmadığı gibi kader kavramında kabullenmekten başka birşey ellerimizden gelmediği durumlar olabiliyor örneğin bir doğal afet gibi, Sel Deprem veya yangın, fakat bu durumların sonunda bile oluşacak maddi hasarların telafisi sigorta ile mümkündür. Ancak doğal olmayan afetler sonucu doğmayan güvenliğimizi tehdit eden kişi veya kişilerce oluşabilecek suç nedeni ile tehdit altına alınan güvenliğimizi korumak için hem caydırıcılık hem ise suç sonrası şahısların veya nedenlerin belirlenmesi adına hayatımıza dahil edebileceğimiz harika bir sistem olan güvenlik kamera sistemleri mevcut. Hepimiz duymuşuzdur fakat bir gerekliliğini hissetmediğimiz durum doğurmadığı sürece ihtiyaç olduğunu düşünememişizdir değil mi ?

 

Kamera tercihleri nasıl yapılmalıdır ?

Aslında pek çok dalı olmasına rağmen biz sizlerin anlayabileceği şeffaflıkta biraz anlatmak isteriz. Güvenlik kamerası sistemlerinde kamera tercihleri bölgenizin dış etkenleri göz önünde bulundurularak kurulum sağlanacak alanlar belirlenir ve gereksinimleri olan materyaller listelenir. Kameralar özellik bakımından ve sizin istediğiniz özellikler ile kıyaslanıp en uygun kalitede kayıt ve izleme sisteminin kurulması aşamasına gelinceye kadar ilerleyen bir süreçtir. Süreç başında seçeceğiniz kameralar ve özellikleri fiyat performans dengesi tarafımızca sizlere en iyi şekilde seçim yapma fikrine yardımcı olabilecek bütün şeffalığı ile anlatılıp yardımcı olunacaktır.

 

Kamera sistemi kurulum ve montaj süreci nasıl işler ?

Kurulum süreci kamera seçiminden sonra bütün etkenler belirlenip evinize veya işyerinize gelmemiz halinde 1 ile 3 iş günü sürmektedir. Montaj aşamasında sizin tercih ettiğiniz kamera türlerine göre gerekli ortam hazırlanıp hiç bir şekilde evinize veya iş yerinize kalıcı kurulum hasarı bırakmamak için özenle ve büyük bir titizlikle çalışılmaktadır. Kamera sistemleriniz ile uyumlu entegre çalışacak kayıt cihazınızında montajından sonra süreç sona erer ancak işimiz bitmez.

 

Güvenlik kameras sistemleri kontrolleri nasıl işler ?

Kurulum ve montaj sonrası sizlere gerekli kontrolleri sağlamanız adına vereceğimiz bilgiler doğrultusunda güvenlik kamerası sistemlerini kontrol edebilmeniz yeri geldiğinde kayıtları kendinizin ulaşabileceği ve kayıtlara erişilebilirlik açısından güvenlik sisteminin en ince detayına kadar bilgilendirmeyi tarafınıza yapmaktayız. Garanti süreci için bilgilendirmelerde aynı şekilde sizlere aktarılacaktır.

Güvenlik kamera sistemleri kullanımı için Teknik desteğe ihtiyacım olursa?

Bizler işimizi kurdukdan sonra sizleri kendinizle başbaşa bırakmak yerine sürekli müşteri anlayışını benimseyerek Mutlu müşteri devamlı müşteri izlenimini her zaman kendimize misyon olarak belirlemekteyiz. Sizlerin güvenliğini sağlamak kadar görevimiz aldığınız hizmetin sorunsuz ve sağlıklı olması adına her an teknik desteğimize ulaşabileceğiniz gibi sürekli olarak sağlıklı güven ortamı oluşturmanız adına yanınızda olacağımızı garanti edebilmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

 

Güvenlik Kamerası sistemleri Kullanmanın Avantajları ve Dezavantajları nelerdir ?

Bildiğiniz üzere güvenlik kamerası sabit veya gizli olarak 2 ye ayrılmaktadır. Güvenlik sisteminin bilinirliği bazı durumlarda suç oluşumuna net engel olsada bazı durumlarda suç oluşturacak kişi veya sistemlerin tanınabilirliği engelleyebilmeleri adına sistemlere zarar verecek hamlelerde bulunma olasılığını göz önüne getirmektedir. Fakat biz bu seçimi sizinle birlikte en doğru şekilde yapacak olursak gerekli görülen durum ve ortamlarda güvenlik kamerası sistemlerini gizli ve caydırıcı şekilde 2 kol’da değerlendirerek hayatınızın en güvenli olabilecek şekilde korunması adına elimizden gelen gayreti göstereceğimizden şüphe duymamanız için hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

 

Güvenli ve huzurlu ortamlar için sizlerin yapması gereken tek şey sadece güven için bir adım atmak olacaktır. Unutmayın her güven ortamı suç oluşumunu engellemekten ve caydırıcılıkdan başlar.Güvenli günler dileriz.

DİĞER HABERLER