Ostim Telesis Santral Servisi
Ostim Telesis Santral Servisi

Ülkemizin santral servisi alanında lider firması olan Telesis aynı zamanda sektördeki tüm yeni gelişmelerinde merkezi konumunda. Türkiye’nin ilk elektronik, sayısal, hibrit ve IP santran üreticisi olan Telesis, 35 yıllık tecrübesi ile tüm kurumsal firmalara güven veriyor.

Özellikle yerli olması sayesinde fiyat avantajına sahip olan marka, kurulduğu günden bu yana taşıdığı mükemmeliyetçi anlayış sayesinde müşterilerine en yüksek kalitede ürettiği ürünlerini sunuyor. Konusunda uzmanlaşmış profesyonellerin yer aldığı üretim ve ar-ge ekibi, ülkemizin dünya ile rekabet edebilen bu başarısında çok büyük hak sahibi. Telesis Santral sistem ürünlerinin tamamı yüksek performanslı ve dünya alanında bir çok farklı ülkede kullanılan buluşlardır.

Ostim telesis santral servisi hizmetimiz ile, firmanızda bulunan bu sistemlerin tüm arıza ve sorunlarına çok hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek yaşadığınız sorunu ve adresinizi bildirmek olacaktır.

Ostim Telesis Santral Servisi

Telesis marka santral sistemlerinin en dikkat çeken özelliği güvenliğidir. Bu güvenlik sayesinde kurumsal firmalar en kritik telefon görüşmelerini dahi güvenle yapabilmekte ve 35 yıllık Telesis kalitesine kendilerini emanet edebilmektedirler. Telesis, yerli bir üretim olarak sadece kullanılan malzemeler değil yazılım konusunda da kendi kaynaklarını kullanmaktadır. Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve tamamen gizli olan kapalı kaynak kodu, sistemin %100 güvenli olmasını sağlamaktadır. Dünyaca kabul görmüş olan bu kriptolu sistem ve karışık algoritmalar, Telesis santral sistemlerinin güvenli olmasını sağlamaktadır. Bu algoritmalar ve kripto şifreler HTTPS, TLS/sRTP gibi üst düzey ve modern protokoller kullanılarak harmanlanmaktadır.

Ostim telesis santral servisi olarak sistemin arızalarını giderirken mutlaka güvenliğine de dikkat ediyoruz. Profesyonel teknik ekibimiz, tüm sorunlara kapsamlı bir şekilde yaklaşarak sisteminizin işleyişini aksatmamak ve güvenliğinde açık bırakmamak için titizlikle çalışır.

Ostim telesis santral servisinde dikkat etmeniz gereken nokta ise servislerde çalışan personelin yetkinliği ve servisin yasal olmasıdır. Alanında uzman olmayan ve merdiven altı hizmet veren, kurumsallıktan uzak servislerden uzak durunuz.

Telesis Ankara Servisleri

Ankara, başkentimiz olması ve bünyesinde binlerce kurumsal şirket barındırması sebebiyle, telesis santral sistemlerinin en çok kullanıldığı bölgelerden birisidir. Sistemde oluşacak arızalar ve sorunlar ise Telesis tarafından onaylanmış teknik servisler aracılığı ile onarılmaktadır. Kurumsal Ostim telesis santral servisi olan tüm sorunlarınıza çok hızlı bir şekilde müdahale edebiliyoruz. Santral sistemleri bir şirketin adeta ana damarlarıdır, onarımı uzun süren işlemler şirketleri zarara uğratabilir.

Hassasiyetlerinizin farkında olarak tüm işlemlere titizlikle ve hızla yaklaşıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve sahip olduğumuz ileri teknoloji imkanlar sayesinde, en zorlu hasarlar dahi aynı gün içerisinde onarılmaktadır. Bazı durumlarda, arıza tespit ekibimiz arızanın yaşandığı saatte şirketinize ulaşarak ön tespit yapmakta ve daha sonra arızayı giderecek ekibimiz, soruna daha hakim ve hazırlıklı şekilde firmanıza ulaşmaktadır. Bu sayede hazırlıklı gelen teknik ekip, kısa sürede arızaları giderebilmektedir. Ostim telesis santral servisi hizmetlerinin tamamı garantilidir ve servis hizmeti sonrasında oluşabilecek en ufak aksaklıklar dahi anında telafi edilebilmektedir.

Ostim Telesis Servisi

Ostim’de bulunan firmanızın, telesis santral sistemlerinde ufak bir arıza dahi bile olsa mutlaka servis yardımı almanızı tavsiye ediyoruz. Zira bazen ufak hatalar güvenlik açıkları oluşturup, firmanızı tehlikeye sokabilmektedir. Telesis her ne kadar dünyanın en kaliteli santral sistemlerini oluştursa da, kullanım kaynaklı sorunlar her zaman var olacaktır.

Ostim telesis santral servisi, sizlere destek olmak için haftanın her günü ve her saati hizmete hazırdır. Sorunlarınıza hızlı ve profesyonel çözümler bulmak için şimdi bizi arayabilirsiniz.

 

Telsesis santral servisi ve kurulumu verdiğimiz modeller

Telesis px24 xrx Santral,

telesis px24 mrx Santral,

Telesis PX24 nr7 masa telefonu,

Telesis PX24 mr7 Santral,

Telesis PX24 xr6 Santral,

Telesis X1 r5 Santral

DİĞER HABERLER