İvedik Güvenlik Kamera Sistemleri
İvedik Güvenlik Kamera Sistemleri

Teknoloji takip edilmesi güç bir sistemdir. Yenilenen ve inovasyon hızına yükselişine neredeyse artık yetişmek imkansızdır. Fakat biz sizler için bu alanda güvenlik kamera sistemleri konusunda en iyi doğrultuda hizmet alabilmeniz ve oluşabilecek suç unsurlarına karşı huzurunuzun kaçmasına etki edecek her türlü olaylarda güven ortamının en iyi sağlanması hizmetini takip etmekteyiz.Bir çoğumuz güvenlik kamera sistemlerini kullanmayı pek tercih etmeyiz ancak başımıza veya bir yakınımıza doğrudan etki edebilecek güvenlik zaafiyeti doğuran olaylar sonucunda ne yazıkki ihtiyacını en çok hissettiğimiz her an her yerde gözleyebilecek gözler arayabilmemizdir. Öyle ki her hangi sıradan bir olay da bile güvenlik güçlerinin tek tercih ettiği doğrusal kanıtları taşıyan tek sistem olan güvenlik kamera sistemleri hayatımızın her yerinde olması gerektiği çağrısını bizlere net bir şekilde yapmaktadır. İvedik güvenlik kamera sistemleri teknik destek, bakım onarım ve tamir yanı sıra sizlere kurulum ve montajı hususunda hizmet verebilmekteyiz.

 

Güvenlik kamerası sistemleri nerelerde kullanılır ?

Güvenlik kamerası sistemleri hayatımızın her alanında kullanıma açık olan kamusal olmayan ve doğrudan bizi çevremizi etkileyen her alanda kullanımı yasal sistemlerdir. Bu doğrultuda Ailemizi,yakınlarımızı veya iş yerlerimizi çalışanlarımızı hatta bebek bakıcılarını bile gözlemleyebilecek anlık olarak izleyebilecek ortamlarımızda ofisimiz’de bulunması hiç bir zararı olmayan sistemlerdir.Örneğin bir iş yerinde iş verensiniz çalışanlarınızı ofis ortamında olmasanız bile kontrol etmek size rahatlık katıyor bu sizin için güven verici bir olay tercih etmeniz kadar normal bir şey olamaz. Diyelim ev’de birşeyinizi kaybettiniz ve aklınıza gelmiyor bu aşamada bile açıp kayıttan izleyebileceğiniz bir dijital ortama sahip olucaksınız ki bunlar güvenlik konularının yanında neredeyse bir hiç kalır. Gelelim Güvenlik örneklerine, iş yerinizde bazı materyaller kayıp belki çalındı ve kanıtlayabileceğiniz hiç bir olgu yok bu aşamada sizlere sağlayabileceğimiz dijital kayıt ortamı sayesinde her an orda olamadığınız yerleri izleyebilir ve rahatlıkla teşhisde bulunabilirsiniz. Gerçekci olmak gerekir ise evinizde siz olmadan günümüzdeki haberleri izleyip bakıcılara güvenmek pek de mümkün olmayabiliyor. Bu aşamada en önemli güvenlik önlemi duyacağınız bir güven sözünden ziyade izleyebileceğiniz somut nitelikler taşıyan güvenlik kamera sistemleri görüntülerinden başka birşey değildir ne yazık ki.

 

Güvenlik Kamera sistemleri kurması  maliyeti ne kadar ?

Kamera güvenlik sistemleri sanıldığı gibi çok maliyetli olmamakla birlikte hızlıda bir süreçtir. Aslında şöyle değerlendirmek en doğrusal mantık olabilir, ihtiyacınız ve bütçenize göre sistem belirlemek her zaman size hizmet veren firmaların işidir. Yani bu anlamda sizin ihtiyacınıza göre ortam etkenleri göz önünde bulundurularak size en uygun kalite ve fiyat performans ürünleri bütçenize göre sunulmalı ve yönlendirilmesiniz. Tam bu aşamada CPM İLETİŞİM olarak sizlere en iyi şekilde hizmet verip mutlu kalmanız adına yapabileceğimiz tüm hizmeti sunmaktayız.

Mutlu müşteri daimi müşteri demektir.

 

Güvenlik Kamera sistemleri kurmak ve montajlamak ne kadar sürer ?

Yukarıda’da bahsettiğim gibi Kamera sistemleri kurmak genelde  orta halli bir işyeri ve bir ev için 1 ile 3 iş günü arasında sürmektedir. Kurulum aşamasına gelmeden önceki süreç bu sürece dahil edilmez. Kurulum aşaması öncesindeki süreç sizlere yapılacak olan sistemin iyiliği ve sağlığı açısından bütçenize uygun kamera ve ekipmanların hazırlanması seçilmesi işlemidir. Kamera sistemlerinin seçimi bittikten sonra kayıt ortamı oluşturma aşamasına geçilir kayıt ortamı kamera tercihlerine göre dijital veya bir kayıt cihazına göre değişebilir.

 

Güvenlik kamerası Dijital kayıt ve kayıt cihazı farkı nedir ?

Dijital kayıt, kurulacak kameralar ile her zaman her an her yerde kurulu olan sistemi kontrol edebilme ve kayıtları izleyebilme olanağı sağlayan ancak analog kayda göre biraz maliyetli bir sistem olması ile birlikte güvenlik konusunda üst düzey hizmet sağlayan kayıt ve izleyebilme yöntemidir. Örneğin tatil’desiniz ve evinizde iş yerinize şöyle bir göz atmak istediniz diyelim… Hemen akıllı telefonunuza kurulan uygulama sayesinde evinizdeki ve iş yerinizdeki kameralara ulaşarak neler olup bittiğini bir anda görebilir ve istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Aynı zamanda olası bir kötü durumda siz orada olmasanız bile müdahale edebilecek emniyet güçlerinden yardım almayı size olanak olarak sunmaktadır. Kayıt cihazı yani anolog yapılan kayıtlar ise sadece belirli yerleri çeken ve kayıt yapabilen ancak manuel olarak sistem başına geçip kurulu sistem üzerinden izleyebileceğiniz kayıt ve güvenlik sistemidir.

 

Kamera sistemleri teknik desteğe ihtiyacınız olursa ?

Kurulumu yapılan güvenlik kamera sistemleri kurulumdan sonrada müşterilerin gideremeyeceği arıza sorunları ile karşılaşılması durumda veya teknik bir destek ihtiyacı hissedildiği anlar da kurumumuz ve ekibimizin her an sizlere yardımcı olabilmek adına yanınızda olacaklarından hiç bir şüpheniz olmasın. Mutlu müşteri sürekli müşteri ilkesini benimsediğimizi bilmenizi isteriz.

 

Sizler için güvenli ve huzuru sağlamaya biz hazırız şimdi sıra sizde. Güvenli günler diliyoruz.

DİĞER HABERLER