Çankaya Telesis Santral Servisi
Çankaya Telesis Santral Servisi

Telesis Santral Hizmetleri
30 yıllık tecrübesi ve bugüne kadar kullanıcılarına sağladığı kusursuz hizmetler ile Telesis, Türkiye’nin ilk elektronik IP santral üreticisi olarak ülkemizde ve dünyanın bir çok noktasında kalitesinden ödün vermeden üretimlerine devam ediyor. Marka tavizsiz kalite prensipleri, müşterilerine olan yaklaşımı ve en önemlisi konusunda uzman personellerin çalıştığı nitelikli teknik servis ağı sayesinde, bugün sektöründe rakipsiz olan bir marka olmayı başarmıştır.
Üretilen yüksek performanslı ve kolay entegre edilebilen ürünler, firmaların kurulum maliyetlerini azalttığı gibi onlara zamandan da kazandırmaktadır. Telesis markası ilk kurulumu ücretsiz olarak yapmakta ve kurulum sonrasında kullanım sürecinde oluşabilecek her türlü aksaklığı da Çankaya ilçesi için kurumsal Çankaya telesis santral servisi veya ülkemizin diğer bölgesindeki firmalar için o bölgenin teknik servisleri profesyonel bir şekilde çözmektedir.

Çankaya Telesis Santral Servisi

Telesis sitemlerinin en avantajlı yanlarından birisi de teknik servislerin uzaktan erişime imkan tanıyan IP ara yüzünün bulunmasıdır. Bu sayede Çankaya telesis santral servisi elemanlarının firmanıza gelip gitmesine gerek kalmadan, uzaktan bağlantı yöntemi ile sorunlar çözüme kavuşturulabilmekte. Bu sayede teknik servis maliyetleri düşmekte ve firmanın uzayan arızalar sebebiyle maddi kayba uğraması da engellenmektedir. Satış sonrasında her an uzaktan bağlantı yöntemi ile teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Çankaya telesis santral servisi ile iletişime geçmek.

Telesis Teknik Servis
Telesis santral sistemleri, dünyanın alanındaki en saygın üretimlerinden bir tanesidir. Bu sayede sistem kullanım süreci boyunca minimum sorun çıkarsa da kullanıcı hataları ve yanlış kullanımlar sebebiyle mutlaka ortaya bazı problemler çıkabilmektedir. Bu problemlerin çözümünde mutlaka problemin kaynağı çok iyi tespit edilmeli ve bu sayede vakit kaybedilmeden problem hızlı bir şekilde çözülmelidir.
Arızaların ve sorunların doğru çözülebilmesi için telesis sistemlerinde bulunan üstün raporlama yeteneği sistem yöneticilerine yardımcı olmakta. Geniş raporlama seçenekleri ve detaylı görüntüleme menüleri ile sistem yöneticileri, sistemdeki problemleri anında görebildiği gibi sistemin işleyişine dair binlerce farklı detayı da yöneticilere iletebilmektedir. Bu sayede üst düzey yöneticiler firmalarının detaylı iletişim raporlarını diledikleri zaman talep edebilirler.
Raporlama ekranlarında yaşanacak sorunlar veya raporlama hizmetini departmanlar içerisinde dökebilecek nitelikte çalışanların olmadığı durumlarda Çankaya telesis santral servisi ekipleri firmalara danışmanlık hizmetini de vermektedir.

Telesis Santral Sistemleri
Günümüzde teknoloji tüm sektörlerde inanılmaz bir hızla ilerlemekte ve bu hıza ayak uyduramayan firmalar maalesef geri kalmaktadır. Bu herhangi bir sektör için geçerli olduğu gibi iletişim ve santral sistemleri için de geçerlidir. Yeni nesil üretimler gerçekleştiren Telesis, sahip olduğu esnek yapı ve çok güçlü donanımlar sayesinde gelişen yeni teknolojilere entegre olabilmektedir.
Bu sayede firma ek maliyetler gerektirmeden, sektöründe ortaya çıkan gelişmelere kolayca uyum sağlayabilmektedir. Telesis sitemlerinde bulunan modül yapısının getirdiği avantaj sayesinde ses sistemlerine firmalara özel ek özellikler de eklenebiliyor.
Kurumsal firmalarınızda kullandığınız telesis santral sistemlerine ek bir özellik istiyor veya yeni teknolojileri entegre ettirmek istiyorsanız mutlaka Çankaya telesis santral servisi ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Kurumsal olmayan ve alanında uzman ekiplere sahip olmayan niteliksiz servisler, talep ettiğiniz hizmetleri yerine getiremeyeceği gibi diğer modüllerinize de zarar vererek sistemi zora sokabilirler. Tüm ihtiyaçlarınız için çok uygun fiyatlar sunan telesis teknik servisleri ile sürekli iletişim halinde bulunarak sisteminizin stabil çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Telesis sistemlerinin ara yüzü herkes tarafından anlaşılabilecek bir dil ile yazılmıştır. Yerli üretim olan marka Türkçe dilini açılış dili olarak kullansa da sistem 8 farklı dili daha desteklemektedir.

Telsesis santral servisi ve kurulumu verdiğimiz modeller

Telesis px24 xrx Santral,

telesis px24 mrx Santral,

Telesis PX24 nr7 masa telefonu,

Telesis PX24 mr7 Santral,

Telesis PX24 xr6 Santral,

Telesis X1 r5 Santral

DİĞER HABERLER