Balgat Telesis Santral Servisi
Balgat Telesis Santral Servisi

İletişimin çok önemli olduğu günümüzde Telesis, yerli ve üstün teknolojileri ile kurumsal firmalara çözümler sunmaktadır. Telesis tarafından sağlanan yüksek kalite ve performanslı iletişim imkanı sayesinde, kurumsal firmaların tüm iletişim ihtiyaçları tek bir sistem üzerinden sağlanabilmektedir. Telesis santralleri, sahip olduğu olanak ve özellikler ile sadece ülkemizde değil bugün dünyanın bir çok ülkesinde rekabet edebilecek düzeydedir. İthal ve diğer santral çözümlerine göre çok düşük satın alım ve kurulum maliyetlerine sahip olan Telesis, bunun yanında yaygın servis ağı ile de müşterilerine çok büyük bir avantaj sunmaktadır. Telesis santralleri, ilk kurulum için ücretsiz olarak hizmet vermekte ve firmanızın büyüklüğü ne olursa olsun entegre ücreti alınmamaktadır.
Telesis markasının balgat telesis santral servisi haricinde Ankara ve ülkemizin bir çok noktasında da kurumsal servisleri bulunmaktadır. Teknik servis hizmetlerimiz kapsamında tüm kurulum, arıza ve onarım hizmetlerini çok kısa sürelerde yaparak, iletişim aksaklıkları sebebiyle oluşabilecek zararlarınızın da önüne geçiyoruz. Profesyonel destek ekiplerimiz tek bir telefonunuz ile öncelikle arızayı tespit çalışması yürütür ve arızaya hazırlıklı gelen teknik ekibimiz de sorunu çoğu zaman birkaç saat içerisinde çözüme kavuşturur.

Telesis Santral
Tek bir sistem üzerinde Wifi, Softphone, IP, Analog, Digital ve Dect sistemlerinin kullanabildiği bu santral sistemleri, firmalara işletme maliyeti avantajı da getirmektedir. Öyle ki dünyanın herhangi bir yerinde uzaktan çalışan bir birey veya departman da, sadece internet bağlantısına sahip olarak sisteme entegre olabilir. Bu da özellikle dünyaya entegre olmuş global firmalar için muhteşem bir avantajdır. Uzaktan bağlanan bu santral aboneleri, merkezi santral sisteminde bulunan tüm özellikleri kullanabilirler.
Sistem içerisindeki tüm aboneler ile entegre olabilen uzak bağlantı sahipleri, ses kaydı yapabilir veya kurum içerisindeki herhangi bir çalışan ile görüntülü görüşmeler düzenleyebilir. Bu da işlerin işleyişi ve özellikle takibi açısından başka bir uygulamaya gereksinim duymayacak olan kurumsal firmalara zaman kazandırır.

Telesis Santral Teknik Servisi
Telesis, rakiplerine göre çok üstün bir ses kalitesini kullanıcılarına sunmaktadır. Diğer sistemlerden üstün olan entegre IP donanımının verdiği güç ile telesis maksimum ses kalitesinde görüşme sağlar. Telefon yolu ile iletişimden en büyük beklenti de budur, iletişimin net olması görüşme sürelerinin az, çalışma sürelerinin yüksek olmasını sağlar ve uzun vadede firmaya zaman ve para kazandırır.
Kurumsal firmalarda sesli yanıt sistemleri çok sık kullanılır ve telesis bu alanda da kullanıcılarına kusursuz destek sağlar. Farklı lisanlar ve farklı şirketler için ayrı karşılama konuşmaları yapılabilir. Sınırsız sayıda alt menü oluşturularak arayan kullanıcıların, gerçek bir insana muhtaç olmadan en doğru sistem abonesine bağlantısı sağlanır. Bu süreçte alt menü oluşturmakta veya karşılama kayıtlarını ayarlamada sorun yaşıyorsanız balgan telesis santral servisi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Telesis zaman ayarlı olduğu için gelen aramalara günün saatlerine göre mantıklı cevaplar verecektir. Bunun yanında bazı kurumsal firmalarda müşteriler telefonları ile bir kereliğine kayıt olarak sonraki aramalarında direkt olarak alakalı aboneye bağlanmalıdır. Telesis ile bu seçeneklerde profesyonel çözümlere kavuşturulmuştur. Caller ID bilgisi kayıt edilerek, sonraki aramalarda arayana kişinin tüm menüleri tekrar dinlemesinin önüne geçilir. Yanlış bölümlere giren kullanıcılar için ise menülerde ileri veya geri gitme seçenekleri bulunmaktadır. Kurumsal firmalar için kanuni zorunluluk olan karşılıklı görüşmelerin ses kaydı ise tek bir ayar ile rahatlıkla yapılabilmekte.
Telesis destek hizmetleri için mutlaka kurumsal teknik servisler ile çalışınız. Balgat teknik servisi olarak haftanın her günü ve her saati hizmetinizdeyiz.

Telsesis santral servisi ve kurulumu verdiğimiz modeller

Telesis px24 xrx Santral,

telesis px24 mrx Santral,

Telesis PX24 nr7 masa telefonu,

Telesis PX24 mr7 Santral,

Telesis PX24 xr6 Santral,

Telesis X1 r5 Santral

DİĞER HABERLER