Balgat Güvenlik Kamera Sistemleri
Balgat Güvenlik Kamera Sistemleri

Kameraları evinize veya işyerinize kurarsanız, suçun oluşmasını önleyebilirsiniz. Kameranın sadece onlara bakması ve kırmızı ışığını yakarak yapacakları hırsızlığı veya size verecekleri zararın kayda alınma düşüncesi, yaramazlık yapanların, kimlikleri ve yasadışı faaliyetlerinin belirlenebileğini bilecekleri en davranışlarından vazgeçmesi konusunda yeterince caydırıcıdır.Bilirsinizk i Hırsızlık, dakiklik veya kör noktalar ile ilgili sorunlar yaşayan insanların başına en çok gelen mağduriyet durumudur. Güvenlik kameranız size bu hususta önemli ölçüde çözümler sağlayabilir. Emniyet güçlerini bile güçlendirir ve evinizin ve ofisinizin kolay hedef haline gelmesini önler.Balgat Güvenlik kamera sistemleri teknik destek, bakım onarım ve tamir yanı sıra sizlere kurulum ve montajı hususunda hizmet verebilmekteyiz.

 

Kamera güvenlik sistemi Maliyetleri

Kameranın kendisi gibi kurulum yapılacak alanın maliyetleri ve montaj süreci için kurulum ücretleri vardır. Ancak biz CPM İletişim olarak bu maliyetlerin en aza indirgenmesi adına pek çoğumuzun bunu araştırmaya fırsatı olmamasına rağmen sizlere vereceğimiz bilgiler doğrultusunda en doğru ve bütçe planını oluşturup alabileceğiniz en verimli performansı almanız adına sizlerin yanındayız.Satış öncesi ürünler hakkında video, teknik doküman, görseller gibi bilgilendirici materyaller bu işleyişin en önemli sürecidir.

 

 

Güvenlik kamera sistemleri seçerken dikkat edilecek hususlar

 

Düşük Işık Performansı

Loş ışıklı alanlar, gece görüş yeteneklerini kısıtlayacak etkenlere sebep olabilir. Bu aşamada diyafram konusunda işimizi görecek kameralara yönelmemiz gerekmektedir. Geniş bir diyafram açıklığı, kameranın loş alanlardan daha fazla ışık almasını sağlar, bu nedenle sadece gölgeleri değil direkt olarak herşeyi net görme olanağını sağlar. Daha fazla ayrıntı daha güvenli ortam demektir.

 

Güvenlik kameralarında Hareket algılama

Hareket algılama, belirli bir alanda hareket olduğunda sizi uyaracaktır. Algılayıcılar bir insan veya hayvan olsun hemen sizi uyarmaya başlayacaklardır. Bazı kameralarda yalnızca 90 derece, bazıları 270 dereceye kadar hareket algılama özelliği vardır. Bazı dış mekan kameraları ise sadece hareket algıladığında devreye giren güvenlik sistemleri sağlamaktadır. Bu kameralarda, birkaç metreden 50 metreye kadar hareket sınırları ayarlanabilir. Neleri koruyup koruyamayacağımız anlarda en yardımcı olan kamera türleridir.

 

 

Güvenlik kamerası ses özelliği

Tüm kameralar ses kaydı yapamaz . Aynı zamanda dijital ortamlarda İki yönlü ses, teslimatı yapan bir güvenlik sistemi olaylara müdahale etmek olanağı bile sunmaktadır.Aynı şekilde evinizde veya iş yerinizde iki yönlü ses kamerası kurduğunuzda  sisteme yetkisi olanlarla iletişim kurmanıza olanak sağlar. Bazı güvenlik kameraları, davetsiz misafirleri veya hayvanları korkutmak için yüksek sesle siren bile çalıştırabilir.

 

Güvenlik kamerası Boyut‘ları

Boyut, kamerayı yerleştirebileceğiniz alanlarda en belirgin bir faktördür. Bazı kameralarda, herhangi bir yöne doğru hareket etmeleri ve herhangi bir yere sabit odaklanmaları istenmektedir ancak hareketli olan kamera ile boyut ve kurulacak alanın eş değer oranla doğurabilecek hareket kısıtlılığı sorunundan kaçınmak için konumlamanın önemi boyut ile doğru orantıdadır.

 

Güvenlik kamera sistemi kurulumu ve teknik destek

Birçok kamera sistemi karmaşık değildir, bu yüzden ekipmanların seçiminden sonra kurulum sürecinin başlaması ve bitmesi neredeyse göz açıp kapayana kadar bir süreçtir. Kurulum prosedürleri modele göre değişeceğinden, kullanım işleyişleride bizler tarafından sizlere öğretilerek gerekli kontrolleri yapmanız adına bir eğitim verilicektir. Yeterli olamadığınız alanlarda ve durumlarda ise ekibimizden teknik destek alabilir ve sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz.Hizmet Ve Kalitenin İş ortaklarına en iyi şekilde sağlandığı CPM İletişim sizlere en iyi şekilde destek ve teknoloji doktorunuz olma yolunda hizmetinizdedir.

 

 

Hem evinize hem işyerinize tek kamera sistemi

Güvenlik kameralarını evinize veya ofisinize kurmayı düşünüyorsunuz, evet bu aşamada tek bir sistem üzerinden yaşadığınız ortama göre her an her yerde olduğunuzu varsayarsak hepsinin görüntüsünü tek bir yerden kumanda etmeniz mümkündür. Güvenlik kavramının temel maddesi erişilebilirliktir. Güvenlik ihtiyacının hissedilmeye başladığı andan bu güne anlaşılabilirliği ve erişilebilirliği açısından hizmetlerimizde son derece basit ve çözüm odaklı çalışmayı misyonumuz haline getirdiğimizi gururla söyleyebiliriz.İş yerinizi Sürekli gözetim altında tutun ! Hem güvenliğinizi sağlama alın hemde neler olup bitiyor izleyin

 

 

Şüphede kalmak yerine güvenlik kamera sistemleri ile hiç kimsenin huzunuruzu kaçırmasına izin vermeyin. Sahte kamera satın almak yerine  gerçek bir kamera ile sağlam bir güvenlik önlemi alarak hem kendinizi hem ailenizi güvenli tutmanın ilk adımını atın. Suçlular akıllıdır ve sahte kameraların nasıl olduğunu sizden daha iyi bilirler unutmayın bu yüzden gerçek kamera güvenlik sistemi gerçek güvenlik demektir.

 

Size bu aşamada vereceğimiz hizmet, ekipman seçimi, bütçe planlaması, kurulum montaj süreci ve kamera güvenlik sistemlerinin kullanımı adına verilicek olan eğitimden ibaret olmayı teknik desteğimizi her an sizlerle buluşturabileceğimizi bilmenizdir.Günümüz dünyasında sıradan suçlularla mücadeler adına neredeyse %100’lük bir suç oluşumu caydırıcılığı sağlayan güvenlik kamera sistemlerini CPM İletişim ile hizmetinize sunmaktayız.Size kalan güvenli günlerinizi başlatmak adına bizimle iletişime geçmek olacaktır.

 

Güvenli günler dileriz.

DİĞER HABERLER