Ankara Telesis Santral Servisi
Ankara Telesis Santral Servisi

Yazılım ve donanım gücü açısından ülkemizin tartışmasız iletişim sistemleri lideri olan Telesis, dünya çapında hizmet veren ve ülkemize bu sektör alanında birçok yeniliği kazandırmış olan bir markadır. Türkiye’deki ilk elektronik ip santralini üretebilen marka, bugün bu sistemleri dünyanın 40’dan fazla ülkesine pazarlayabilmektedir. Yazılım ve donanım alanında dışa satış yapmanın bu kadar zor olduğu bir dönemde, üstün yazılımlar ve nitelikli personel kadrosu ile Telesis bunu başarabilmiştir. Tamamen yerli olması ve sistemlerin 35 yıldır müşterileri tarafından memnuniyetle kullanılması, Telesis markasının ülkemiz açısından gurur duyulması gereken bir yönünü de ortaya koymaktadır.
Telesis, ülkemizin tüm bölgelerine hizmet götürebilen bir markadır. Üretim esnasında binlerce farklı testten geçen ve kusursuz çalışan santral sistemleri, kullanıcı kaynaklı kullanımlar sebebiyle zaman zaman arıza verebilmekte veya sistem kendini güvenlik amacı ile kilitleyebilmektedir. Santral servisleri çok detaylı sistemler oldukları ve kapalı kod sistemi ile yazıldıkları için, karşınıza çıkacak binlerce farklı problem de mutlaka profesyonel kişiler tarafından çözüme kavuşturulmalıdır. Ankara telesis santral servisi profesyonel ekipleri yılların tecrübesi ve her biri alanında uzman teknikerlerden oluşan teknik servis ekibi ile yazılım ve donanım sorunlarınıza çok hızlı cevap vermekte ve çözüm sunmaktadır.
Telesis, uzaktan bağlantı seçeneğini sunduğu için bu sorunların büyük bölümü de teknik servis ekiplerimizin sisteminize uzaktan bağlanarak sorunu çözmesi ile tamamlanır. Bu sayede sorununuz erken çözüldüğü gibi, maliyet ve zaman gibi avantajlara da sahip olursunuz.


Telesis IP Santral
Eski santral sistemlerinin aksine Telesis santral sistemleri kullanıcılarına modern yenilikler sunmaktadır. Telesis ip santral sistemleri içinde aboneler sesli veya görüntülü konuşmalar yapabilirler. Bu konuşmalar aynı zamanda karşılıklı olarak sistem yöneticisinin gerekli ayarlamaları yapması ile beraber kayıt altına da alınabilir.
Ayrıca telesis, remote (uzaktan bağlantı kurabilen) kullanıcıların da sisteme entegre olabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede kurumsal firmalarda çokça tercih edilen uzaktan çalışma yöntemleri ile firmaya bağlı olan personeller, telesis sitemine sadece bir internet bağlantısı ile bağlanarak sistemin abonesi olabilirler. Uzaktan bağlanan kullanıcılara telefon aktarımı yapılabildiği gibi bu kullanıcılar ile görüntülü konuşma da yapılabilir. Bu gibi teknik ayarlarda sorun yaşayan kurumsal müşterilerimiz, Ankara telesis santral servisi ile iletişime geçerek sorunlarını dakikalar içerisinde çözdürebilirler.

Ankara Telesis Servisleri
Telesis teknik servisi kapsamında uzaktan erişim seçeneği ile ses kayıt etme, sesli yanıt sistemleri, operatöre bağlanma, bekleme müzikleri, uzaktan çalışan kişinin abone kaydı, dahili sorunları gibi yüzlerce farklı sorunda destek sunulabilmekte. Ankara telesis santral servisi olarak ücretsiz bir şekilde keşif yapabiliyor ve yazılım, donanım sorunlarınıza günün her saatinde çözüm bulabiliyoruz.
İletişim sistemlerinde senelik bakımların yapılması da çok mühimdir. Bu sayede sistemde oluşabilecek güvenlik açıklarının önüne geçilir ve sistem içinden dökülen detaylı raporlarda görünen küçük sorunlar çözülebilir. Kullanıcılar bazen küçük sorunları bildirmez veya sorunların farkına dahi varmaz. Bu da periyodik bakımlar yapılmadığı durumlarda, yıllarca süren kronik sorunların ortaya çıkmasını sağlar.
Sisteminizin gelişen teknolojiye ayak uydurabilmesi veya firmanızın ileride duyabileceği ihtiyaçlara göre, Telesis santral sistemi ek donanımlara veya yazılımlara ihtiyaç duyabilir. Ankara telesis santral servisi bu ihtiyaçlarınızı sektörün en uygun fiyatları ile çözerek, lisanslı donanım ve yazılım temini yapmaktadır. Ayrıca bu donanımların montajı da uzmanlık gerektireceğinden, Ankara telesis santral servisi bünyesinde bulunan uzman teknik ekipler, montaj ve kurulum hizmetlerini de yerine yapabilmektedir.
İhtiyaçlarınızı belirtmek ve size özel uygun fiyatları öğrenmek için daha fazla vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

 

Telsesis santral servisi ve kurulumu verdiğimiz modeller

Telesis px24 xrx Santral,

telesis px24 mrx Santral,

Telesis PX24 nr7 masa telefonu,

Telesis PX24 mr7 Santral,

Telesis PX24 xr6 Santral,

Telesis X1 r5 Santral

DİĞER HABERLER