Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri
Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri

Günümüzün getirdiği insan popülasyonu seviyesinde hızla artan nüfus ve büyük şehirlere göç istilası devam etmekte olduğu herkes tarafından bilinmektedir.Ancak bu nüfus kalabalığının birlikte getirdiği bazı problemler’de bizlerin başına doğrudan etki eden sorunlar çıkarmaktadır. Bunlara örnek ülkemizde ve bölgemizde artan suç oranları olarak görebiliriz.Peki biz bu çağda artık güvende olamayacakmıyız ? Sorusunu soruyor hemen insan. Güvenlik denince akla pek çok alanda gerek kendimizin alabileceği gerek ise yetkili birimlerin ve bizler gibi siz değerli müşterilerimizin güveniliğini bir aile olarak görüp en sağlam ve kulağı emin olarak sağlamaktan yana şüphe duymayan CPM İletişim mevcut. Ankara güvenlik kamera sistemleri teknik destek, bakım onarım ve tamir yanı sıra sizlere kurulum ve montajı hususunda hizmet verebilmekteyiz.

 

Güvenlik Nedir ?

Yaşadığımız ortamda gündelik hayatımıza doğabilecek olumsuzlukları ve yaşadığımız toplumun bireylerinin korkusuzca özgür yaşayabilmeleri ve hayatlarını güven içinde sağlıklı idame ettirebilmeleri hepimizce güvenlik olarak tanımlanabilmektedir. Güvenliği eğer alanlarına ayıracak olur isek günümüz teknolojisini asla esgeçemeyiz ve bu aşamada aklımıza ilk gelen sanırım güvenlik camera sistemleri olmaktadır.Teknolojinin ilerlemesi ve her geçen gün takip edilirliği sürdürülüp tarafımızca sizlere en iyi ve en yeni teknolojik bilgi birikimimizi kullanarak sağlayabileceğimiz Ankara’da Güvenlik Kamera sistemleri denilince akla ilk gelen isimlerden olduğumuzu unutmamanızı sağlamak adına verdiğimiz hizmeti,Kurulumu ve güleryüzümüzü hiçbir zaman esirgemekten çekinmeyeceğimizi belirtmek isteriz.

 

Güvenlik camerası ne için kullanılmalıdır ?

Evinde ufak çocuğu olan ve çalışan anne babaların yeri geldiğinde onları emanet ettiği bakıcıların davranışlarını takip edip ve aynı zamanda evde olup bitenleri merak etmesi , bina içi giriş çıkışı iş nedeni ile bile kullanımında hayatımıza büyük bir güven duygusu katabilen,aynı zamanda gelişmiş teknolojininde getirdiği yeniliklerle beraber işimiz’den evimize geldiğimiz anlar da bile iş yerinde ne olup bittiğini merak etme devrine son veren gelişmiş güvenlik camera sistemleri ile her an her yerde işinizi ailenizi kontrol edebileceğiniz ve izleyip belki özlem giderebileceğiniz bir gereklilik hali noktasına gelmiştir.

 

 

Uzun yılların getirdiği bilgi birikim ile sizlere bizden Samimiyet, Kalite ve sonsuz güven sunuyoruz.

 

Kamera güvenlik sistemleri kurulum ve montajı nasıl bir süreçtir ?

Sizlerle birlikte sistem seçimi kamera tarzları ve önereceğimiz modeller ile ilgili bilgi sahibi olmanız adına paylaşımlarımızdan sonra izleyeceğimiz adımlar şu şekilde olacaktır; Kamera güvenlik sistemleri kurulumu süreci öncelikle sistemin kurulacak olan yerin belirlenmesi ile başlamaktadır.Kurulacak yer belirlendikten sonra müşteriyi bilgilendirerek kendisi ile istişare yapılıp kör noktalar ve özellikle görmek istediği alanlar hedef alınarak gerekli malzeme listesi ve ekipman dökümanı oluşturulup müşteriye fiyat listesi dahilinde sürpriz fatura ile karşılaşmaması adına bilgilendirmemizi açık ve net yapmakla birlikte bu yükümlülüğümüzü yerine getirdikden sonra kurulum ve montaj kısmına geçilmektedir.

 

Kamera Güvenlik sistemleri Kurulum ve montajı ne kadar sürer ?

Güvenlik kamerası denilince akla ilk gelen ürünlerden ilki güvenlik kameraları pazarında mevcut olarak en çok tercih edilen ve ihtiyacı duyulan aynı zamanda her bütçeye uygun düşük maliyetli analog kameralardır eğer seçiminizi sizde bu analog güvenlik kameralarından yana kullandıysanız bilmeniz gereken tek şey bu cameraların çözünürlük konusunda pek fazla yüksek noktalara ulaşamayacağını bilmeniz gerekmektedir. Ancak bu analog kameraların kurulumu ve çalışma sistemleri oldukça basittir. Analog kameralar ile kaydedilen görüntüler UTP Kablolar aracılığı ile kayıt cihazına bağlanır ve iletilir. Kayıt cihazımız ise bu görüntüleri daha sonra yada o an ekran başında bağlayacağımız dijital görüntüleme monitörlerine aktarmaktadır. Kurulum süresi 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

 

Daha kaliteli kamera sistemi istiyorum ?

Her gün ilerleyen ve çığır açan teknoloji dünyası olduğumuz bu yüzyılda Aynı analog kamera alt yapısını kullanan  ve 1080p’ye kadar çözünürlüğe ulaşmamızı sağlayıp HD Kalite görüntü elde etmemizi sağlayan HD-CVI Kameralar ile bu talebinizin karşılanması mümkündür.

 

Kamera sistemi ile Anında olup bitenleri görmek istiyorum ?

Online görüntülenme sistemi olan bir diğer kamera güvenlik sistemi olan ve doğrudan aynı bilgisayarımız gibi bir ağa bağlanabilen sistem türüdür. Görüntüler anında dijital ortama kayıt edildiği için tekrardan dijitalleştirmek için Bir DVR sistemine ihtiyacınız kalmayacaktır.(Kamerayı kayıt cihazına bağlamanız gerekmez, dijital ortama kendisi veri depolayarak görüntülerinizi saklar.) Bu kameraların çalışması için gerekli enerjiyi mevcut ağ kablosu olan internet kablonuz sağlayabilmektedir. Kalite konusunda ise analog kameralara nazanla bir adım daha öndedir.

 

Güvenlik Kamera sistemleri kurulum sonrası destek ve servis.

Doğabilecek her türlü çevre koşullarına bağlı etkenler göz önünde bulundurularak sizlere verdiğimiz hizmetin her an kurulum ve aktivasyon aşamasından sistemin iyileştirilebilirliği adına yapacağımız ve bizlere ulaşarak almak istediğiniz her türlü desteği sağlayabilmekte olduğumuzu gururla söyleyebilmekteyiz.Artık yapmanız gereken sadece bizler ile iletişime geçip hayatınızı ve ailenizi hatta işinizi daha güvenli günlere taşımaktır.

DİĞER HABERLER