Altındağ Güvenlik Kamera Sistemleri
Altındağ Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik hepimizin son zamanlarda hissetiği uzun yasal süreçlerin doğurduğu hırzızlık ve maddi manevi verilen huzursuzluk ortamlarının giderilmesi  hatta suç oluşumunun önlenmesi adına uygulanan en önemli ve çok kolay sistem olan güvenlik kamera sistemleri güvenlik adına ilerlemekte olduğunuz en önemli sürecin anlaşılır ve güvenilir kılınmasını sağlamaktadır.Çoğumuz hırsılık mağduriyeti yaşadığımızda kanıt unsurlarına ne yazıkki ulaşamamaktayız ancak güvenli kamera sistemleri sayesinde en belirgin kanıtlara ulaşmamız mümkündür. Her ne kadar suç oluşumunu önleyebilmek için aldığımız güvenlik önlemlerine kilit veya alarm gibi kolay güvenlik önlemleri almaya çalışsakda hiç bir zaman güvenlik kamera sistemleri kadar etkili olamayacağını bilmenizde fayda var. Altındağ Güvenlik kamera sistemleri teknik destek, bakım onarım ve tamir yanı sıra sizlere kurulum ve montajı hususunda hizmet verebilmekteyiz.

 

Güvenlik kamera sistemleri konusunda bilmeniz gerekenler

Gözlemlenecek alanı veya noktaları buldukdan sonra güvenlik kamera sistemlerini doğru ve etkili bir şekilde montajlamak çok önemlidir. Başarısız bir alan belirleme ve montaj süreci hem size zarar verir hemde hiç bir sonuç elde etmemenize neden olur. Eğer elektronik ile ve teknoloji ile hiç bir deneyiminiz yok ise sizler için CPM İletişim olarak biz bu alanda hizmetlerimizi ve güvenimizi sizlere aktarmaktan mutluluk duyarız. Kamera izlenimi sağlanan herhangi bir suç oluşması durumunda güvenlik sistemleri sizlere güvenilir olduğunu kanıtlaması için doğru ve başarılı bir şekilde kurulup sisteminin kontrol edilebilirliği kolay avantajlı ve pratik olması en verimli yoldur.

 

Güvenlik Kamera sistemleri neden tercih edilmeli

İş erinizde veya evinizde ne tür olayların gerçekleştiğini görüp ve hatta duyup bunları kaydetme özelliğinin hayatınıza getireceği güven ve huzur rahatlığı tartışılmaz olduğu söylenebilir. CPM İletişim olarak profesyonal olarak kurulumunu,montajını ve tamirini yaptığımız güvenlik kamera sistemlerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz.Hırsızlığın oluşumunu önlemek adına caydırıcılığı şüphesiz ölçüde belirlenen sistemlerin kurulum maliyetleri tarafımızca bütçenize en uygun şekilde belirlenip sizler ile buluşturulacaktır.

 

 Güvenlik Kamera Sisteminin Yararları ve Özellikleri

En önemli özelliği geçmiş olayları kayıt altına alabiliyor ve arşivlenen bu görüntüleri yani video verilerini kaydetmesi yanı sıra sonradan da izleyebiliyor olmamızdır.

Evinizde,çiftliğinizde veya iş yerinizde mülkünüze yada size karşı olabilecek diğer suç unsurlarına karşı caydırıcılık sağlaması yanı sıra kanıtlarında toplanmasına yardımcı olabilmektedir.

Yüksek çözünürlükleri sayesinde olayları çözümleyebilmede yardımcı etken unsuru taşımaktadır.

Son teknoloji olan kamera güvenlik sistemlerinde aynı ortamda olmasanız bile yetkiye sahip kişilerle iletişim halinde olabilir ve 2 kanallı ses ortamı elde edebilirsiniz.

 

İş yerleri için dijital Güvenlik kamera sistemleri

İş yeriniz için doğru yerde ve zamanda size gözlem fırsatı sunabilen güvenlik kamera sistemleri oluşabilecek olumsuz olaylar yüzünden başınızın ağrımasını büyük ölçüde engellemektedir.Doğru tercihlere ulaşabilmek ve sonrasında destek alabilmek için kurumsallık adına en doğru şekilde yönlendirilebilmeniz için bizler hizmetinizdeyiz.Deponuza Giriş ve çıkışları kontrol ve gözetim altında olsun !  içiniz rahat işleriniz yolunda olsun

 

 

Ekipman seçimi ve gereksinimler

Öncelikle ekipman seçiminde bilgi birikiminiz yok ise sizlerle istişare yaparak en iyi kamera sistem ekipmanlarını sizler adına tercih edip bu bulmacayı tamamlamak görevimizdir. Neticede bu pazar alanında pek çok farklı sistem ve ekipmanlar mevcut ancak en doğru tercih ihtiyacınız doğrultusunda belirlenebilen ve bütçenize uyan ekipmanlardır. CPM İletişim bu aşamada sizlere yardımcı olacaktır. Gelecekte doğabilecek geliştirmeler konusunda ihtiyaç duyulan gereksinimlerde tarafımızca her zaman kontrol edilebilmektedir.En iyisini seçebilmek adına kameralar ile çıktığımız bu yolda iyiyken daha iyiye gidebilmek için her zaman müşterilerimiz ile iletişim halindeyiz.Deneyimli teknik ekibimiz ile satış ve kurulum sonrası süreçlerde gelişen teknolojiyi takip eder ve yeniliklerden haberdar oluruz,sürekli eğitimlerle kendini geliştirerek kamera sizstemlerimizi kusursuz güvenlik sistemleri olarak tanımlar ve kurmayı hedefleriz. Her alanda olduğu gibi her projemizde firmamız daima hedefini yakalamıştır.

 

 

Kurulum ve montaj süreci nasıl işler

Tercihinize göre Analog ve IP Kameralar olmak üzere belirlenen teknolojide kamera sistemleri seçimlerimiz yapılır. Kurulucak sistemde tercihinize göre kamera ekipmanları değişiklik göstermektedir. Tercih edebileceğiniz kamera türleri kutu kamera, ptz kamera , bullet kamera, ve dome kameralara olmak üzere bizlere sunulmaktadır. Firmamız CPM İletişim Altındağ ve Ankara bölgesinde güvenlik kamera sistemleri hizmetlerimizi her alanda başarı ile sergileyebilmektedir.Kablo seçimlerimizi ve uygun montaj ekibi ile alanların tespitinden ve sistemin kontrolü hakkında eğitim sürecinin başarılı sonuçlanması adına sizlerin sonuna kadar yanındayız.Geçmiş tecrübelerimiz ve otomatik algoritma ile çalışan sistemlerimiz bu alanda becerilerimizi size ulaştırmaktadır.

 

Kayıtların Kontrolü ve sistem yönetimi

Güvenlik kameraları sisteminde kaliteden ziyade anlaşılır ve kontrol edilebilirliği oldukça basit olması hem siz müşterilerimiz açısından hemde ihtiyaç duyulduğu takdirde Emniyet güçleri tarafından büyük rahatlık sağlamaktadır. Bu noktada ise daha önceki bilgi ve birikimimiz ile sürekli gelişebilirliğe ve son teknoloji ürünlerine açık her türlü öngörüye ve yeniliğe açık ekibimiz sizlere sistem konusunda en ufak ayrıntıyı en kolay anlaşılabilir şekilde öğretmektedir.Güvenliğinizi korumak ve huzurunuzu daimi tutmak için kontrolü ele almaya hazırsanız bizler hizmetinizdeyiz. Eviniz Siz yokken 7/24 izlensin. HD Güvenlik kamera sistemleri ile evinize tam koruma.

Güvenli günlerinizin olmasını dileriz.

DİĞER HABERLER